“NAABRIST PAREM” VÕITJAD Jana ja Siim-Sten kolivad võidukorterist minema

“NAABRIST PAREM” VÕITJAD Jana ja Siim-Sten kolivad võidukorterist minema

Telesaate “Naabrist parem” võitjapaar Jana ja Siim-Sten teatasid sotsiaalmeedia vahendusel, et on otsustanud oma suure armastuse ja hoolega ehitatud kodu maha müüa. Korteri müümise põhjuseks on asjaolu, et värske abielupaar jõudis eelmise aasta lõpus järeldusele: nad soovivad 2019. aastal oma majja kolida. 

Me oleme niiii tänulikud, et te andsite panuse, et me selle kodu endale võidaks ja hindame seda ka 1,5 aastat hiljem kogu südamest. Just seetõttu oleme otsustanud kodu müüki ka teile selgitada ja teid arengutega kursis hoida,” kirjutab paar Facebookis. 

Jana selgitab oma blogis, et juba eelmisel kevadel kaalusid nad majaostu väga tugevalt ja olid isegi maja välja valinud, aga kuna pulmade korraldamisega oli nii palju toimetamist, ei jõudnud nad piisavalt kiiresti tegutseda ja maja osteti ära. “Pärast pulmi matsime maja mõtte maha ja mõtlesime, et ei, meil pole seda vaja. Uskusime siiralt, et me oskame lihtsalt olla, üksteise seltsi ja praegust korterit nautida… aga näed, nüüd on 4 kuud möödas ja meie siin jälle oma maja plaaniga.

Me armastame väga oma korterit. Iga nurka sellest. Panime siia ju kogu oma tolleaegse ehituskogemuse, magamata ööd ja päevad, olime telekaamerate valvsa pilgu all ning vaatasime kõrvalt, kuidas ainus üheminutiline vaidlus keerati suureks draamaks, mis sest, et reaalsuses kallistasime ja leppisime kohe ära. Valasime selle korteri võidu nimel tõesti higi ja pisaraid, aga kogesime ka siirast rõõmu, suurt uhkust eneseületuste ja saavutuste pärast. Oleme veetnud siin korteris meie elu parimad 1,5 aastat. See on meie pisikese Mia Isabela esimene päris oma kodu, kus me oleme saanud tema kasvamist jälgida. Niiii raske on lahti lasta.”

Algselt lootis paar võidetud korteri alles jätta, osta lisaks maja ning korter välja üürida. Kuid siiski jõuti järeldusele, et korteri müügist saadud raha on vaja maja sissemaksuks. 

Kõik teie, kes te meid oma koju hääletasite, ärge muretsege, et teie panus nüüd kuidagi raisus on. Me hindame seda endiselt väga-väga ja teadke, et kui ma saame korteri maha müüdud, siis tänu teie panusele on meil olemas oma maja sissemaksuraha. Aitäh, siiralt ja südamest!”

Vaata korteri müügikuulutust siit