NÕID ANETE APRILLIKUU taroskoop: hea aeg püsivate suhete loomiseks

6 kommentaari
NÕID ANETE APRILLIKUU taroskoop: hea aeg püsivate suhete loomiseks

Iga kuu alguses jagab TV3 saatest “Eesti selgeltnägijate tuleproov” populaarsust kogunud nõid Anete oma nägemust algavast kuust. Nõid Anete kirg on astroloogia ja tarokaardid. Ta on ennast nii palju arendanud, et julgeb abi pakkuda ka teistele ja tema spetsialiteet on eelkõige armu- ja rahaprobleemid, vahendavad Uudised.ee. Mida ennustavad nõid Anete maagilised tarokaardid aprillikuuks armastuse, suhete, töö ja raha osas?

“Aprillikuus otsustavad inimesed kulutada raha nendele asjadele või teenustele, mis neid emotsionaalselt õnnelikuks teevad. Suurem osa sodiaagimärkidest ei tee muudatusi töö- ega rahaasjades  ei vaheta töökohta, ei hüppa ühest kohast teise. Tundub, et aprill on rahulik kuu ja inimesed pigem mõtlevad oma tulevikule rohkem. Kui inimesed raha välja annavadki, siis ostetakse midagi sellist, mis paneb ennast hästi tundma. 

Kodune elu võib hakata närvidele käima ja ette võib tulla ka armukolmnurkasid. Aprill on pigem selline kuu, kus inimesed ei taha oma partnerit petta ja ega otsi võimalusi, et oma partnerit petta, kuigi kevad võib olla selline aeg, kus inimesed lähevad lahku ja leiavad kellegi uue. 

Aprill on väga hea kuu vallalistele. Väga paljud vallalised võivad ära armuda ja leida enda kõrvale sobiva partneri. Otsitakse kedagi, aga otsitakse püsiva suhte jaoks,” rääkis nõid Anete.