NÕID ANETE ENNUSTAB: kes võidab Eesti Laulu?

NÕID ANETE ENNUSTAB: kes võidab Eesti Laulu?
erakogu

“Eesti selgeltnägijate tuleproovist” populaarsust kogunud nõid Anete kireks on astroloogia ja tarokaardid. Buduaar palus Anetel kaartidelt vaadata, kes võidab sellel aastal Eesti Laulu.

Palusime nõid Anetel igat esinejat eraldi vaadata.

Egert Milder

Tundub, et Egert pole ise päris kindel, kas ta üleüldse tahab suurele lavale esinema minna. Tema jaoks tuli üllatusena, et nii kaugele jõudis. Kaardid on Egerti jaoks soodsad – kui ta ei võida, siis saab ta suure tuntuse ja ka rahvale läheb peale.

Suured tüdrukud ehk Kaire Vilgats ja Dagmar Oja

Nemad ei võida. Nende jaoks on tegu pigem loomerõõmu ja sellega, et nad naudivad seda, mida teevad.

Hans Nayna

Tema ka ei võida. Midagi ta siiski võidab, ehk kogemuse. Kogu protsess on tema jaoks justkui väike võit. Hans ise tahaks väga võita ja välisturule jõuda.

Ivo Linna, Robert Linna, Supernova

See grupp võtab Eesti Laulu teatud kergusega. Sealt võib tulla mingi uus algus, sündida midagi uut. Kaartidelt tuleb välja mõõkade äss ja see ei väljenda nii, et nad võidaksid.

Karl Killing

Ei võida. Karl tahab saada laia ilma kogemust, aga veel pole tema aeg. Ta võiks pigem õppimisele keskenduda. Välismaa läheb Karli jaoks mingi hetk lahti, aga mitte veel.

Uku Suviste

Ukul läheb küll hästi, aga lõppu tuleb kaks kaarti, et ta ei võida. Uku tegi kas alguses mingi vea või see kavatsus, millega ta läheb, pole päris puhas või selge tema jaoks. See jõud seal taga pole päris see, mis olla võiks.

Sissi

Ka ei. Kui sa oled laulja tütar, siis paratamatult jääd nö vanemate varju. Tal on küll toetavad vanemad, aga nad pigem tahavad, et nende laps oleks kaitstud. Nende jaoks on hirmus teda suurele lavale lasta.

Jüri Pootsmann

Temale ütlevad kaardid, et nagu võidaks. Välismaa kaart tuleb välja, aga siis tõmmatakse kuskilt otsast kriips peale. Mulle tundub, et ta pole ise päris kindel, kas üldse minna tahab. Ta pigem astuks kogu möllust eemale. Võibolla tulevad teised takistused vahele või siis Jüri ütleb ise mingi hetk, et ta ei taha seda tähelepanu.

Redel

Ei, neil jääb millestki puudu. Neil on ehk miski, milles nad tunnevad, et pole ehk nii andekad kui võiksid olla. Näiteks, et pole piisavalt vunki taga. Ka rahateema tuleb välja, ehk panevad nad oma tegevuse mõneks ajaks pausile ja on korraks omaette.

Koit Toome

Tema puhul on see, et pigem ei saa. Koit on hingeline ja loominguline mees. See, et ta seal võistlusel on, on tema jaoks kuidagi raviva toimega. Kuid tema pikaajalised plaanid ei ühti Eurovisiooniga, seega ei tohiks hullu olla, et ta ei võida.

Andrei Zevakin ja Pluuto

Nemad teevad mingi tee endale lahti, et Eesti Laulul osalevad. Nad käivad lihtsalt ära ja saavad teada, mis tunne see on. Me näeme neid kindlasti järgmistel aastatel veel, aga see tee pole Eurovisiooni jaoks siiski lahti.

Kadri Voorand

Maailm jääb Kadri jaoks alati valla. Aga tal ei ole nii palju powerit ja energiat, et Eurovisioonile peale lennata.

Kolmeks favoriidiks peetakse Koitu, Jüri ja Ukut. Palusime Anetel neid kolme esinejat veel eraldi vaadata.

“Toome ja Suviste vahel näen tihedat rebimist ja Pootsmann ehk võidab ära,” ennustas Anete.

Vaata siit, kellele ennustab võitu populaarne ennustusportaal OlyBet.

Sarnased artiklid