NÕID ANETE ENNUSTAS, kes võidab superstaarisaate

NÕID ANETE ENNUSTAS, kes võidab superstaarisaate

Näitlejanna ja raadiohääl Brigitte Susanne Hunt kutsus sellel nädalal oma videoblogisse külla nõiasaatest tuntud nõid Anete. Anete ennustas blogis, kes võidab „Eesti otsib superstaari“ saate, kuigi ta pole saadet kordagi näinud. Anetel tekkis koheselt sümpaatia kolme osaleja vastu ning lõpuks oli nende vahel valimine üsna keeruline. Mida näitasid Anete kaardid ja kes võidab superstaarisaate?

Brigitte uuris Anetelt, kas too on superstaarisaatega üldse kursis. “Ei ole. Mulle öeldi, et ma näen kellegi moodi sealt välja, aga ma isegi ei tea, kelle moodi. Ma ei ole ühtegi osa näinud. Reklaame olen küll näinud, aga ma isegi ei tea, kes finaalis on,” vastas Anete.

Seepeale küsis Brigitte, mis Anete arvab, kes võiksid finaali jõuda. “See tüüp siit paistab juba kaugelt välja,” osutas Anete ühele osalejale. Brigitte on hämmastunud: “Ta ongi finaalis!”. Anete jätkas: “Ta mulle meeldib, aga ma mõtlen, et kas tal on piisavalt karakterit, et edasi jõuda. Selles mõttes, et ta võib nagu liiga soft tunduda. Kui sa oled liiga soft, siis sa oled igav ja sa ei müü. 

Ma tahaksin öelda, et tüdruk võidab. Tahaksin, et see tüdruk võidab. Ma nagu tajun seal midagi enda jaoks ära. Vaatan kohe kaartidelt, kuidas Uudol finaalis läheb. Millegipärast mulle tundub, et ta nagu eristub – kas hääletämber või miski teeb temast nagu erilisema, kui need tüdrukud on. Kui sul on kaks naist kõrval, siis sa paratamatult seisad välja. Mina ütleksin, et tema on pigem see, kellest võiks saada Eesti järgmine superstaar, aga kaartide järgi pigem ei. Mul on vahel konflikt oma kaartide ja sisetunde vahel,” sõnas Anete. 

Vaata täispikka intervjuud videost: 

 


Sarnased artiklid