NÕID ANETE ENNUSTUS: augustikuus tuleb palju lahkuminekuid

Iga kuu alguses jagab TV3 saatest “Eesti selgeltnägijate tuleproov” populaarsust kogunud nõid Anete oma nägemust algavast kuust. Nõid Anete kirg on astroloogia ja tarokaardid. Ta on ennast nii palju arendanud, et julgeb abi pakkuda ka teistele ja tema spetsialiteet on eelkõige armu- ja rahaprobleemid. Vaata, mida ennustavad nõid Anete maagilised tarokaardid augustikuuks armastuse, suhete, töö ja raha osas.

Selgub, et augustikuu saab olema üsnagi töine. “Võib öelda, et august möödub inimeste jaoks kõva töö tegemise tähe all. Tullakse puhkuselt tagasi, ollakse töised. Raha tuleb sisse, kuid võib ka järsult välja minna. Augustis võib ootamatuid väljaminekuid küllaltki palju tulla,” hoiatab Anete.

Mis aga suhetesse puutub, ootab ees muutuste aeg. “Paljud inimesed võivad lahku minna ja see on neile kergendus. Tuleb uusi inimesi, leitakse keegi uus. Pigem on naised need, kes nüüd otsustavad suhte lõpetada. Mehed on oma mugavusstsoonis kinni ega taha nii kergekäeliselt lahku minna. Seega naised on need, kes nüüd otsustavad, kas minnakse lahku või jäädakse kokku.”