NÕID ANETE ENNUSTUS: juulikuus toimub eraelus kõike

Iga kuu alguses jagab TV3 saatest “Eesti selgeltnägijate tuleproov” populaarsust kogunud nõid Anete oma nägemust algavast kuust. Nõid Anete kirg on astroloogia ja tarokaardid. Ta on ennast nii palju arendanud, et julgeb abi pakkuda ka teistele ja tema spetsialiteet on eelkõige armu- ja rahaprobleemid. Vaata, mida ennustavad nõid Anete maagilised tarokaardid juulikuuks armastuse, suhete, töö ja raha osas.

Selgub, et suhete osas tuleb juulikuus ette kõike. “Juuli algus on selline, kus inimesed ei panusta suhetesse nii palju ja ollakse pisut nagu eemal. Kuu keskpaigas tahetakse aga suhete nimel rohkem tööd teha ja panustatakse oma eraelusse rohkem. Suhted on paremad. Juuli lõpp on aga selline aeg, kus tahetakse rohkem omaette olla. Siis tasuks oma partnerile rohkem ruumi anda. Kokkuvõttes tuleb ette nii eemalolekut, kohalolekut kui ka üksi olekut,” kirjeldab Anete juulikuud suhete valdkonnas.

Mis aga rahaasjadesse ja töösse puutub, ootab ees rahulik periood. “Ollakse rahul oma tööasjadega. Suuri muudatusi ei tule, konflikte samuti mitte. Saab pisut vabamalt võtta.”