NÕID ANETE ENNUSTUS: oktoober tuleb tuimalt suhete lõpetamise kuu

NÕID ANETE ENNUSTUS: oktoober tuleb tuimalt suhete lõpetamise kuu

Iga kuu alguses jagab TV3 saatest “Eesti selgeltnägijate tuleproov” populaarsust kogunud nõid Anete oma nägemust algavast kuust. Nõid Anete kirg on astroloogia ja tarokaardid. Ta on ennast nii palju arendanud, et julgeb abi pakkuda ka teistele ning tema spetsialiteet on eelkõige armu- ja rahaprobleemid. Mida ennustavad nõid Anete maagilised tarokaardid oktoobrikuuks armastuse, suhete, töö ja raha osas?

Selgub, et rahalises plaanis tuleb hakata tööd tegema ja vaeva nägema. “Need inimesed, kes ei taha midagi põhjalikult ära teha ega õppida, vaid loodavad, et neil õnnestub kuidagi kergemini kõrvalt nihverdada, neil tuleb rahaliselt väga raske kuu. Neile, kes aga saavad aru, et on vaja asju korralikult teha, iseendaga tööd teha, vaeva näha, tuleb oktoober stabiilne kuu. Kes viitsivad tööd teha, need saavad aru ka sellest, et läheb aega, enne kui tulemusi näha on,” tõdeb ta.

Suhete osas tuleb ühest küljest tuim kuu, kuid teisalt ootab ees palju muutusi. “Armastuse ja suhete osas tunnevad ilmselt paljud inimesed, et neil on nüüd kõrini. Kõik see jama, mis üldse kokku koguneda sai, on nüüd koos. Probleemid ei plahvata, vaid lihtsalt tuleb taipamine, et nüüd ongi kõik ja tuimalt lõpetatakse suhe ära. Oktoober on hea aeg suhete lõpetamiseks.”