NÕID MARILYN KERRO 8 abinõu, mis teevad sinu elu lihtsamaks

NÕID MARILYN KERRO 8 abinõu, mis teevad sinu elu lihtsamaks

Hinnatud nõid Marilyn Kerro jagab iga mõne aja tagant sotsiaalmeedias soovitusi ja õpetussõnu, mida inimesed igati austavad ning kindlasti saavad paljud Marilyni sõnadest ka abi. Hiljuti tegi Marilyn sissekande, kus ta õpetab inimesi iseennast aitama.

“Kirjutan teile mõned õpetused, et aitaksite end ise. Ainult sina ja lähedased saate harmoonias üksteist aidata, seega alustagem eelkõige iseendast.

1. Voodialune olgu alati tühi, side emakese maaga peab olema puhas, et energia liiguks ka siis kui magame. Mida rohkem asju magamistoas hoiustate, seda rahutum on uni.

2. Igas majapidamises peaks olema pereõnne ning kaitseks pihlakaoks. Majaomanikud võiksid istudada selle väge täis puu sissesõidu juurde.

3. Hoide enda ja külaliste joogikruusid eraldi. Ka sinna talletub energia.

4. Koju tulles ja kodunt minnes tervita teda alati. See loob sideme koduhoidjaga, mis kaitseb sind ka siis, kui oled eemal.

5. Hommikul on tähtis ärgata rahulikult, ehmumiseta. See loob eduka päeva ja valmistab keha paremini ette.

6. Kui magad öösel rahutult, ärkad tihti, aseta klaas vett voodi alla. Hommikul kalla vesi toalilledele. Seda soovitan teha täiskuu öö esimesest päevast seitse päeva järjest.  

7. Kui oled tööl kohtumistel, siis ära hoia oma kohvikruusi lahtiselt  kata see. Ka veel on võime salvestada energiaid.

8. Välisukse juurde on hea paigutada kivi labradoriit – see loob kaitse ning ega lase negatiivsusel ligi tikkuda. Kui külalised tunnevad pärast kivi paigutust ennast Teie kodus halvasti või närviliselt, siis on see märk Teile. Mitte kõik inimesed pole heade kavatustega.”

Sarnased artiklid