NÕID MARILYN KERRO abinõu: nii muutub sinu elus kõik paremaks

Hinnatud nõid Marilyn Kerro jagab iga mõne aja tagant sotsiaalmeedias soovitusi ja õpetussõnu, mida inimesed igati austavad ning kindlasti saavad paljud Marilyni sõnadest ka abi. Hiljuti tegi Marilyn sissekande, kus ta räägib õnnelik olemisest ja sellest, kuidas me ise saame oma elu selles suunas mõjutada.

Nimelt tõdeb nõid, et inimesed on pidevalt ajaliselt piiratud – kõik siin maailmas on äärmise täpsusega välja arvestatud ja nii tunneme me sageli, et kogu aeg on kiire, pingeid on palju, kõike korraga ära teha ei jõua. Selle tulemusena unustatakse üldse ära, mida tähendab elu nautimine, õnnelik olemine –nende asjade peale pole isegi aega mõelda, sest pidevalt peab kella peale kuhugi tormama.

Kas oskamegi sundimatult enam elada või dikteerib kellaseier meie elu? Kas poleks mitte tore elada loodusega ühes rütmis, nii nagu teevad seda muud maailma asukad? Ma usun, et kõike peab olema elus piisavalt ning normi piires. Võta tänane õhtu endale ja tee midagi, mida varem pole sellel kellaajal teinud, muuda oma elurütmi samm-sammult. Ja mõne aja pärast näed, et väikesed sammud viivad suurte muutusteni. Ja võib-olla võimaldab just sinu esimene samm elada looduse rütmis, mitte ajalimiidis rühkides. Õnn peitub elu lihtsuses,” soovitab Marilyn inimestel teha proovi ja elada vahel nii, et kella vaatama ei pea. Samas tuleks ka oma mugavustsoonist välja astuda ning teha midagi teistmoodi.