NÕID MARILYN KERRO augusti õpetus võib sinu elu alatiseks muuta

NÕID MARILYN KERRO augusti õpetus võib sinu elu alatiseks muuta

Hinnatud nõid Marilyn Kerro jagab iga mõne aja tagant sotsiaalmeedias soovitusi ja õpetussõnu, mida inimesed igati austavad ning kindlasti saavad paljud Marilyni sõnadest ka abi. Hiljuti tegi Marilyn sissekande, kus ta räägib lähemalt elumõttest ja valikute tegemisest. Mis oleks näiteks, kui sa võtaksid vastutuse ja astuksid sammu tundmatusse?

Nimelt kirjutab Marilyn augustikuises postituses elus muudatuse tegemisest. Kuni sa käid jätkuvalt ikka mööda seda sama rada, mida eile ja üleeile, ei muutu sinu elus miski, sest sa pole ju midagi muutnud. Kuid selleks, et sinu ellu saaks tulla muutus, pead sina ise tegema alguse.

Vana, juba tallatud rada viibki sind ebakindluse ning ülemõtlemise maale. Vali tee, mida pole käinud, mis on hirmutav, uus ja salapärane. Märkad, et varsti pole aega mõelda ega küsida, milleks mulle see kõik? Vaid suudad üksnes tänada kõrgemaid, et oled jõudnud just sinna, kuhu vaja. Alusta oma teed, ära lükka seda edasi ega kellegi teise kaela. Ainult sina saad oma teekonda valida ning muuta, keegi teine seda sinu jaoks ära ei tee, ega peagi. Võta vastutus, liigu edasi ning lõpeta ohvri mängimine. Igas olukorras vali, kuidas võtad situatsiooni vastu. Jah, just seda ma mõtlengi, sina oled oma elu eest vastutav, kuidas, mis tee valid? Niikaua kuni käed, jalad töötavad ja sul on katus pea kohal, oled õnnelik inimene. Miks peavad kõrgemad seda pidevalt meelde tuletama? Aga tehakse seda valusalt, läbi pisarate, siis jääb meelde ja saadakse aru. Ära küsi – ja sulle antakse. Täna ja vali alati elu, tema on ju sind valinud.”

Sarnased artiklid