NÕID MARILYN KERRO kurb ennustus: ”Kaja Kallase isa kohal on ohu kaart”

NÕID MARILYN KERRO kurb ennustus: ”Kaja Kallase isa kohal on ohu kaart”
kuvatõmmis

Nõid Marilyn Kerro pani kaarte, et saada teada, kuidas meie uuel peaministril Kaja Kallasel ametis läheb. Paraku tõid aga kaardid välja kurva hoiatuse hoopis Kaja isa Siim Kallase osas.

Nimelt ütleb Kerro, et Siimu kohal on ohu kaart. “Kaja isa peaks vaatama oma tervist, sest on haiglasse mineku oht. Vanus on ka juba selline. Järgmised kuus kuud võiks olla ettevaatlik oma tervisega,” tõdeb Kerro.

Rääkides aga Kaja enda tegemistest, siis Kerro sai kaartidelt järgneva vastuse: “Kui ma üldipilti vaatan, siis see ei meeldi mulle. Mul on selline tunne, et otsus teda valida ei ole kõige parem otsus, see käis liiga järsku. Mul tuleb kogu aeg siia ette lolli kaart. See ei tähenda, et inimene ise oleks loll, aga pigem viitab sellele, et inimene astus tundmatusse vette, aga ise ei oska ujuda. Ta võib teha teatud samme, aga samas ta võib mängida meie rahva tulevikuga. Isa kaart on siin kõrval ja mul on selline tunne, et tegelikult meil ei ole üks peaminister, meil on neid kaks. Meil on isa ja tütar, kes seda juhivad. Mina soovitaksin Kajal tagasi astuda. Ma ei näe, et see töö saaks nii ära tehtud nagu peaks. Suure tõenäosusega tekivad meie peaministril ka juriidilised probleemid, mis võivad olla seotud rahadega. Ta võib ise tagasi astuda kiiremini kui me arvame,” loeb Kerro kaartidelt välja.

Sarnased artiklid