NÕID MARILYN KERRO ÕPETUS – vaid nii tehes lähevad sinu unistused täide

Mecca/Marilyn Kerro

Buduaar

Nõid Marilyn Kerro õpetussõnad võivad vahel teha haiget, kuid see tähendab üksnes seda, et ta on tabanud sinu nõrka kohta.

Oma hiljutises postituses jagab nõid soovitusi, kuidas elada nii, et sinu unistused täide läheksid.

Marilyn tõdeb, et kõik siin elus juhtub põhjusega – vahel pole, kas see on sinu jaoks positiivne või negatiivne. “Teekond, mida mööda me käime, on mõeldud selleks, et hing saaks kasvada ning kogeda erinevaid emotsioone. Tähtis on mitte jääda kinni minevikku ega inimestesse. Keegi teine ei peagi aru saama teie valikutest! Ära hinda inimesi ning olukordi teadmata nende tõde. Seda tehes annad hinnangu ka kõrgematele jõududele arvates, et teate paremini, kui see mis on juba ammu enne teid valitud ja kirja pandud. Kõigil meist on oma tõde. Kõnni oma teekond ilma, et peaksid vabandama välja oma valikuid ning otsuseid – ainult see viib sinna, kuhu kuulud ning pead jõudma,” nendib Kerro, et teekond oma unistuste täitumiseni tähendab seda, et sa liigud elus edasi enesekindlalt uskudes eelkõige iseendasse.

Marilyn lisab veel, et mitte keegi meist ei saa minna mööda rada, mis on juba ette tallatud. “Minevik on kogemus, tulevik on lootus. Olevik aga ainus, mida saad kasutada siin ja praegu. Kõnni nii, et tulevased põlved saaksid inspiratsiooni ja läheksid veel kõrgemale ning kaugemale. Rada ei saa kellelegi ette tallata, ise tuleb ette võtta kõik mis tundmatu ja uus. See kasvatab ning on ainus tee koju. Sinna, kus sai alguse sinu terve olemus, elu enne sündi,” tõdeb ta.