NOORE NEIU PIHTIMUS: “Mang toppis käe püksi ja katsus mu jalgevahet!”

Tänases Pealtnägijas lahvatas skandaal sellest, kuidas kuulus astroloog Igor Mang on segatud ahistamisskandaali. Samasugune lugu oli töös ka Kuu-uurijal. Kuna ka Kuu-uurija oli Mangi kohta kogunud informatsiooni siis otsustasid nad selle täna Pealtnägija loo valguses avaldada.

Kuu-uurija assistent Sandra Lepik (19) käis möödunud aasta jaanuaris koeraga Kadrioru pargis jalutamas, kui temaga tegi järsku juttu kuulus astroloog Igor Mang (68).

Mang surus ühel hetkel tütarlapse vastu puud, hõõrus end tema vastu ja pistis kõige tipuks täiesti inimtühjas pimedas pargis- umbes kella kaheksa paiku õhtul- palja käe noore naise püksi. Mang oli Lepiku sõnul talle seda tegu põhjendanud nimelt sellega, et peab tütarlapse jalgade vahel avama chakraid.

“Mang pani palja käe mu püksi ja hõõrus ennast minu vastu. Seda on raske kirjeldada kuidas…ehk te teate kuidas inimesed teevad püsti seksi. See oli täpselt selline hõõrumine,” ütles Lepik Kuuuurijale antud intervjuus jaanuaris ja tundis end süüdi, et oli sellisesse situatsiooni üldse sattunud. Just seetõttu andis noor naine jaanuaris Kuuuurijale intervjuu anonüümselt, kuid kuuldes et Mangi poolt ahistatud naisi on palju enam, on ta täna nõus oma nime avaldama. “Ma loodan, et minu lugu innustab veelgi rohkem naisi rääkima,” ütles ta. 

“Kui ta oleks olnud tavaline vanamees, siis ma ei oleks iial temaga neid puid vaatama parki läinud, aga kuna ta on kuulus inimene ja Igor Mang, siis ma ei osanud mitte midagi halba arvata ja ma usaldasin teda,” selgitas naine, miks ta oli üldse nõus võhivõõra Mangiga pargis juttu tegema ja temaga koos puid kallistama.

Noor naine mainib, et ta ütles Mangile kohe, et ta on kõigest 19-aastane, kuid naise vanus ei tundunud ligi 70-aastast astroloogi häirivat. “Ta ei pannud seda vanust justkui tähelegi. Rääkis muudkui tähtedest ja oma puudest…” kirjeldab Lepik pimedas Kadrioru pargis sel talvel juhtunud situatsiooni.

Miks ei läinud aga noor naine politseisse? “Ma kartsin, et keegi ei usu mind. Mang on ju nii kuulus ja lugupeetud…kes mind usuks!” ütles ta.

Kuu-uurija asus Mangiga kokku puutunud ahistamislugusid uurima, kuid täna õhtune Pealtnägija jõudis meie neist ette. Kuu-uurija otsustas siiski Sandra Lepiku loo avalikkuse ette tuua, et noored naised ja tüdrukud oleksid teadlikud, millega kuulus astroloog võib hakkama saada.

Mis täpselt juhtus tol pimedal õhtul Kadrioru pargis? Vaata täispikka intervjuud Sandra Lepikuga siit

Ka Buduaari foorumis on 2016.aastal alustatud teema, kus teemaalgataja avaldas, et tal on kuulsa astroloogiga väga ebameeldiv kokkupuude. Loe teemat ennast siit