OH POKKER, POKKER… Miks teed sa mulle nii?

Buduaar

Anneli Allikas-Parv

123rf.com

Kui eelmisel nädalal õnnestus mul enda kogemust ja mitmeaastast pausi arvesse võttes jääda üsnagi tublile kohale, siis loomulikult lootsin sellelt nädalalt juba paremat tulemust. Aga nagu ikka, siis sina loodad, pokker üllatab.

Tunnistan, et kui pärast pausi esimest korda lauda “istusin,” siis oli ikka närv mõnusalt sees. Kas kaart jookseb? Kas bluffida või mitte? Kas kukun kohe välja? Need olid vaid mõned küsimused, mis mul peast läbi jooksid. Kolmandal korral aga tundsin ennast juba päris hästi ning ootasin õhtut põnevusega – teisipäevane mäng on kujunenud juba vaikselt harjumuseks ja emme omaks ajaks. Samal ajal kui issi last magama paneb, siis emme mängib pokkerit. Elu tuleb ikka nautida ju!?

Igatahes hakkas mäng pihta ja osad mängijadki olid juba tuttavad. Vahepeal läks hästi ja siis jälle mitte nii hästi. Pokker on tõepoolest mäng, mis nõuab kannatlikkust ja oskuseid ning vastaste tundma õppimist. Kannatlikkusega on mul aga kehvad lood ning kipun kaasa mängima käsi, milled peaks tegelikult maha viskama.

Kui mingi hetk avastasin, et olen jäänud juba üsnagi viimaseks ning raha hakkas helikiirusel otsa saama, siis ootasin natukene paremaid kaarte ja lükkasin all in. Ning võitsin! Yess, saab jälle natukene “kaasa tiksuda.” Kauaks seda lõbu siiski ei olnud, sest kui ühel on käes 100 000 ja sinul 15 000 ning kannatlikkust ja oskuseid ka väga pole, siis juhtub see mis juhtuma peab – kukud välja.

Korra oleks siiski äge kümne esimese sekka pääseda. Kuigi sellel korral see veel ei õnnestunud, siis aega veel on.

Kel tekkis huvi selle maailma vastu, siis veel pole hilja liituda ja kvalifikatsioonidelt endale koht 11. detsembril toimuvasse finaali tagada! Eesti naiste pokkeriliiga 2021 online turniirid leiavad aset teisipäeva õhtuti kell 20.00 OlyBeti pokkeritoas.

Esimene live-turniir leiab aset Tartus, Olympic Casino Ülikooli mängusaalis 30.oktoobril ja teine turniir toimub Tallinnas, Hiltonis Olympic Park kasiinos 27. novembril. Eesti naiste pokkeriliiga tegemiste kohta saad lähemalt lugeda nende Facebooki lehelt.

Pane tähele, et Eesti hasartmänguseaduse kohaselt saavad turniiridel osaleda kõik soovijad alates 21. eluaastast! Lisainfot live turniiride kohta leiab siit!