OKSJON LÕPPENUD! Kui palju kogus meesteoksjon Tilsi Perekodule?

OKSJON LÕPPENUD! Kui palju kogus meesteoksjon Tilsi Perekodule?

Buduaar korraldas  juba neljandat korda heaks traditsiooniks saanud sõbrapäeva meesteoksjoni, mille eesmärk on koguda heategevuseks raha ning tuua naiste igapäevaellu mõnusat vaheldust põnevate kohtumiste näol. 

Buduaar korraldas juba neljandat korda heaks traditsiooniks saanud sõbrapäeva meesteoksjoni, mille eesmärk on koguda heategevuseks raha ning tuua naiste igapäevaellu mõnusat vaheldust põnevate kohtumiste näol. 

8.-12. veebruarini oli kauplemiskeskkonnas B-Turg müügis õhtusöök huvitava kaaslasega ning Buduaari poolt välja valitud mehed olid kõik tõeliselt huvitavad, mitmekülgsed ja põnevad isiksused. Kogusime perekodule 318 eurot!
Kogu oksjonitelt saadav tulu läks SA Tilsi Perekodule Põlvamaal, Laheda vallas, millega tasutakse sõbrapäevapeo eest, mis korraldati perekodu lastele.

Võitjaid ootavad lisaks meeldivale õhtusöögile restoranis Uus Kuus veel kingitused meie koostööpartneritelt.

Oksjonil osalesid toitumisnõustaja Robert Nool, fotograaf Ardo Kaljuvee, laulja Robin Juhkental, näitleja ning juuksur Lauri Pedaja, raadiohääl Rober Rool ja kliendisuhete hoidja ning muusik Robert Miller.

Oksjonil läksid müüki paketid, mis sisaldasid õhtusööki restoranis huvitava kaaslasega, lisaks kingitused Buduaari koostööpartneritelt.

Oksjonivõidu paketi lisaväärtus on rahaliselt 136 eurot:

– Õhtusöök võidetud mehega vastavatud restoranis Uus Kuus (õhtusöögi väärtus 40 €, kaaslase väärtus hindamatu)
– Femell Professional Ion Booster sirgendaja (väärtus 59 €) 
– Giovanni 2chic Blackberry Coconut Milk šampoon ja palsam põldmarja ja kookospiimaga VÕI Giovanny Eco Chic Hair Care With Eco Chic Technology TM* Smooth as Silk sügavniisutav šampoon ja palsam (väärtus 20 €)
– Forum Cinemas 2 x kinkepilet (väärtus 2 x 8,60 €)

 

 

Õhtusöök on isiklik, st seda Buduaar ei kajasta ja samuti ei kajasta me isikute andmeid, kes oksjoni võitsid. 


Aitäh kõigile, kes aitasid head teha!
Buduaar.ee