PÄIKESEVARJUTUS 1.09 annab kooliaastale võimsa avapaugu

PÄIKESEVARJUTUS 1.09 annab kooliaastale võimsa avapaugu

Päikesevarjutusi jääb aasta sisse enamasti kaks ja seekord on see rihitud otse 1. septembrile. Ühest küljest on see võimas energialaeng uuteks algusteks, eriti mis puudutab haridust, tervise eest hoolitsemist, toiduvalikut, aga soosib ka igasuguseid muid tegevusi, kus on oluline kord ja täpsus.

Ometi on see vägi oma intensiivsuses nii ettearvamatu, et vähemalt kümme päeva enne ja pärast päikesevarjutust võiks arvestada võimalusega, et kõik ei pruugi päris nii laabuda, kui olid planeerinud. Enamasti toovad varjutused ikka mingeid üllatusi.

Just nimelt selle päikesevarjutuse teemaks võiks olla illusioonidest loobumine. Sellele viitab Saturni ja Neptuuni pingestatus, mis ilmselt sunnib loobuma mõnedest utoopilistest unistustest või paneb piirid heategevusele. Jälgi, kuidas see avaldub nii sinu enda kui ka ühiskondlikus elus.

Sinu sündimisele eelnenud päikese- ja kuuvarjutus avaldavad mõju kogu sinu elu jooksul ning nende põhjal võib oletada, mida tulid siia maa peale õpetama ja mida õppima. Kui soovid selle kohta rohkem teada, saad tellida isikliku sünnieelsete varjutuste analüüsi.

TELLI PERSONAALNE VARJUTUSE KIRJELDUS, hind 15 €: Kui sa soovid teada, kus asetuvad sinu sünnikaardis sünnieelne päikese- ja kuuvarjutus, telli Triin Tobberi sünnieelsete varjutuste kirjeldus. See annab aimu, mida tulid selles elus teistele õpetama ja mida ise õppima ning kuidas annab tervis sulle märku, kui sa neid kokkuleppeid ei täida. 

Sünnieelsete varjutuste kirjeldust on võimalik tellida ka siis, kui sündmise kellaaeg ei ole teada. Telli kirjeldus SIIT!