PALJAS PORGAND paljastas tõe: “Minu eesmärk ei olnud kaalust alla võtta”

erakogu

Buduaar

Tuntud blogija Paljas Porgand ehk Merilin Taimre on juba mõnda aega niiöelda intervall toitumist praktiseerinud, mis tähendab seda, et süüakse teatud kindlas ajavahemikus – selle, millal täpselt süüakse ja millal mitte, paneb iga inimene ise paika vastavalt iseenda vajadustele. 

Üks Merilini jälgija tundis huvi selle vastu, kas Merilin on intervall toitumisega ka kaalust alla võtnud ning kas antud dieet on tema jaoks kuidagi ka raske olnud. Paljas Porgand otsustas antud teemal kohe kõik selgeks rääkida ning toonitas, et ta ei pea dieeti ja tema eesmärgiks ei ole kaalust alla võtta.

“Ma ei tee ühtegi dieeti. Ma toitun nii nagu minu keha tahab. Ma ei kavatse enam kunagi mitte ühtegi dieeti pidada. Intervall paastumine toimus minu jaoks naturaalselt – minu keha tahtis puhkust toidust. Aga kui mul on kõht tühi, siis ma söön. Jah, mul juhtumisi läheb iga päev samal ajal kõht tühjaks ja samas teatud ajal ma lihtsalt ei taha süüa. Aga ma ei dieedita ja paastu teen ainult siis, kui mu keha ütleb, et ta tahab seda,”selgitab blogija oma söömisharjumusi.