PALJAS PORGAND TUTVUSTAB Buduaari turul avalikkusele midagi põnevat!

PALJAS PORGAND TUTVUSTAB Buduaari turul avalikkusele midagi põnevat!

Merilin Taimre ehk Paljas Porgand on Eesti naistele teada-tuntud blogija, kes räägib lugejatele tervisest, ilust ja oma igapäevaelust. Neiu jagab kasulikke ja tervislikke retsepte ning nippe, kuidas püsida sama ilus ja terve nagu tema. Merilin on sel sügisel esimest korda tulemas ka Buduaari turule müüma, seega on ees ootamas üks põnev Buduaari turg LIVE!

Mida kavatsed turul müüa?


Turul olen kauplemas oma meeletu rõivakollektsiooniga, mis on suures osas just välismaalt soetatud. Seega ei pea muretsema, et iga hilp on HM-ist või Zarast ning ostetud esemeid igal teisel eestlasel seljas kohtate. 50% müüdavast saab olema treeningvarustus, ülejäänud osa moodustavad igasugused kleidikesed, pluusid ja muu kraam. Lisaks on mul rohkelt uhiuusi või väga vähe kantud kontsakingi, trennitosse ja vaba aja jalatseid. Kes on terviseteadlikud, siis esimestel õnnelikel on võimalus soetada mu käest minimaalselt kasutatud kõige uuem ja võimsam aeglane mahlapress, 10-minuti jäätisevalmistaja, Daysy viljakusmonitorid ning 100% naturaalsed kookoseveed ja -mahlad! Kõige kirjeldatu kohta on rohkem informatsiooni mu blogis www.paljasporgand.ee.

Milline on sinu müüdava kauba hinnaklass?

Müün kõike selle hinna vääriliselt ja olen avatud ka kauplemisele. Hinnad algavad maast madalast mõnest eurost. Kuna müün ka tehnikat, siis nende hind on juba kallim. Kui kohapeale nii palju sularaha pole kaasa võetud, siis aktsepteerin ka ülekandeid.

Milline on kõige erilisem ese, mida müüd?

Raske lausa öelda, sest kõik on omamoodi eriline. Võib-olla kõige erilisem on Daysy viljakusmonitor, sest hiljuti on mind palju kajastatud just antibeebipillidele vastuhakuga. See on kõige kindlam, turvalisem ja mugavam alternatiiv beebipillidele ning tutvustan seda turul just esimest korda avalikkusele.

Milline on kõige kallim ese, mida müüd?

Kõige kallim ese on mu armastatud aeglane mahlapress. Pühendunud lugejad teavad, et tegelen nüüdsest bikiinifitnessiga, mistõttu kõik mu puuviljad ja süsivesikud ma pigem söön kui joon. Seega pole mu armas press enam kasutust leidnud ja hea meelega teen kellegi teise õnnelikuks. Täishind on sellel 469 eurot, aga teen ühele õnnelikule kohapeal kopsaka allahindluse, seega tule uudistama, kui õunad vajavad pressimist!

Räägi üks huvitav lugu ühest müüdavast esemest!
Müün maha paari oma musta värvi ülivingeid stilettosid, mida kandsin eriüritusel vaid korra koos valge disainerkleidiga. Kas teil on olnud kunagi nii ilusaid riideid/asju, et te ei raatsi neid isegi kanda? Need olid ühed sellised! Üks hetk tuli mul ette kolimine ja kui uude kohta said viimased kastid lahti pakitud, oli üks king julmalt kadunud! No mitte kuskiiiil seda polnud! Leidsin selle väga veidral kombel üles vaid paar nädalat tagasi oma vanematekodust. Ärge küsige, kuidas see sinna sai… Küll aga on möödunud vahepeal piisavalt palju aega, et mind enam stilettosid kandmas ei leia, trennitoss on minu uus stiletto. Nii et on aeg leida uus õnnelik omanik! 

Kas kavatsed ka ise turul ostjana ringi vaadata?

Kuidas ma saaks mitte? Olen käinud kõikidel turgudel, messidel kohal, mis vähegi korraldatud. Ei anna pead, et ei lahku rohkemaga kui kohale läksin, haha!
Mitmes Buduaari turu LIVE see sinu jaoks on ning kuidas kutsuksid turule oma sõpru, tuttavaid ja fänne?

Enne Austraaliasse kolimist käisin ma oma ema ja õega ikka alati neil kolamas. Austraaliast oli natuke pikk maa tulla, seega ise olen müümas nüüd täitsa esimest korda! 

Ma loen nii palju tagantjärele tervitusi, kuidas ei julgeta ligi tulla minuga rääkima. Kui mu blogi loete, siis teate, et ma hammustan ainult köögis… oma toitu, eks? Tulge kõik ligi ja visake käppa või kui ei julge, siis viibake kaugemalt, heh. Et teile kõigile anda võimalus minuga väheke juttu puhuda, siis jagan nii Facebookis kui Instagramis ära tasuta pääsmeid! Hoia silm peal ja võta osa: 


Näeme juba varsti, šopahoolikud,
Paljas Porgand

Vaata galeriist, millised esemed Merilin müüki paneb!