PALJAS PORGANDIT solvanud laps sunniti vabandust paluma

erakogu

Buduaar

Uskumatu, aga tõsi - lapsed käituvad sotsiaalmeedias alatult.

Tuntud blogija Paljas Porgand ehk Merilin Taimre ei varja sotsiaalmeedias oma tundeid seoses iseenda armastama õppimisega. Oma kehast, tselluliidist, kaalust alla võtmisest ja dieetidega lõpparve tegemisest on blogija vägagi avalikult rääkinud.

Ka oma keha näitab Paljas Porgand sotsiaalmeedias sellisena nagu ta on. See aga on lisaks positiivsele vastukajale endaga kaasa toonud ka kriitikat. Üllataval kombel on sõna sekka öelnud isegi lapsed.

Merilin jagas avalikult ühe väikese neiu õelust täis kommentaari, mis oli suunatud blogija pihta. “Sa oled rõve, näitad teistele oma keha ja tisse, perset. Sa oled kõige halvem blogija ja kole.”

Merilin vastas lapsele järgnevalt: “Väikese lapse suust ikka ränk sellist viha lugeda. Mine näita oma vanematele seda kommentaari ja uuri neilt, mida tähendab elementaarne viisakus.”

Seejärel võttis Paljas Porgand aga ühendust tüdruku vanematega ja rääkis neile, mida nende tütar sotsiaalmeedias teeb. Mõni aeg hiljem kirjutas laps uuesti blogijale: “Palun vabandust, et sulle nii ütlesin.”

Merilin loomulikult lapse peale vihane ei olnud ning vastas: “Loodan, et sa kellelegi teisele nii ei ütle.”