Paljastatud: Eesti naiste kõige piinlikumad seksijuhtumid

Paljastatud: Eesti naiste kõige piinlikumad seksijuhtumid

Ilmselt meil kõigil on seksi ajal piinlikke olukordi ette tulnud ning üldjuhul ei soovita, et need avalikkuse ette jõuaksid. Buduaari foorumis on aga võimalik anonüümselt enda ja oma piinlike juhtumite kohta suu puhtaks rääkida ja mis veel parem – lugeda teiste inimeste lugusid. Aastal 2009 algatas Buduaari kasutaja Trinzy91 foorumis põneva teema: piinlikuim hetk seksides?

Ilmselt meil kõigil on seksi ajal piinlikke olukordi ette tulnud ning üldjuhul ei soovita, et need avalikkuse ette jõuaksid. Buduaari foorumis on aga võimalik anonüümselt enda ja oma piinlike juhtumite kohta suu puhtaks rääkida ja mis veel parem – lugeda teiste inimeste lugusid.

Aastal 2009 algatas Buduaari kasutaja Trinzy91 foorumis põneva teema: piinlikuim hetk seksides?

Tänaseks on selle teema alla tehtud väga palju postitusi ning kõige viimane sissekanne tehti selle aasta neljapäeval, 8. oktoobril!

Millistesse piinlikesse olukordadesse lugejad seksides sattunud on, sellest saad pikemalt lugeda siin.

Toome välja ka paar näidet, mis antud teema alla postitatud on:

Kasutaja SteveS: Sellest on aastaid tagasi, aga mu tolleaegsel partneril läks liiga isuka suuseksi tõttu lõualuu paigast ära. Kutsusin talle kiirabi ja ütlesin, et asi juhtus suurest haigutamisest. Ma lihtsalt ei suutnud arstile tõtt rääkida…

Kasutaja crystaly meenutab telekas nähtud juhtumit: Endal pole küll olnud, justkui aga meenub see, kuidas ükspäev vaatasin Kanal11 pealt seksiäpardusi ja parim, mis sealt meelde jäi, oli see, kuidas mees tahtis naist üllatada ja läks talle pannkooke küpsetama, mille peale naine erutus (mees nii armas) ja palus mehel selga panna ainult põlle ja muidu olla paljas nagu Aadam. Niisiis hakkas ta mehelt mingi aeg suhu võtma ja mees ikka otsustas küpsetada pannkooke edasi… ja siis mõtles ta, et teeks pannkoogiga flipi, ehk lihtsalt viskab pannkoogi õhku, aga see muidugi ebaõnnestus – kuum pannkook kukkus naisele selga, mis oli paljas, mispeale naine hammustas mehe liiget ja mille peale mees suurest valust lõi naisele veelkord panniga pähe, et naine kaotas teadvuse. Päris hea.

Kasutaja Loore: Pärast seksi tõusin kõva tussupussu saatel voodist üles… Piiiiiinlik, ning mõtlesin, et OK, on vist kõik. Ja kutt tuli juurde, võttis ümbert kinni, tõusin tema suudlemiseks kikivarvukile sama kriuksu saatel… Nii mark!