PALJU ÕNNE! PROOVIABIELU HELEN ja Kalvi-Kalle said lapse

PALJU ÕNNE! PROOVIABIELU HELEN ja Kalvi-Kalle said lapse

Telesaatest “Prooviabielu” tuule tiibadesse saanud Helen Kõpp ning tema endine kallim Kalvi-Kalle said täna esmakordselt lapsevanemateks, vahendab Õhtuleht. Helenil sündis tütar ning juba selle aasta veebruarikuus paljastas ta nime, mis esiklapsele pannakse.

Telesaatest “Prooviabielu” tuule tiibadesse saanud Helen Kõpp ning tema endine kallim Kalvi-Kalle said täna esmakordselt lapsevanemateks, vahendab Õhtuleht. Helenil sündis tütar ning juba selle aasta veebruarikuus paljastas ta nime, mis esiklapsele pannakse.

Mõned kuud tagasi osales Helen Brigitte Susanne Hundi avameelses videoblogis, kus ta rääkis, et sündivale tütrele on nimi juba välja mõeldud ning et selleks saab olema Carmen. Tegu on nimega, mis tegelikult taheti panna Helenile endale, kuid siiski mõeldi viimasel hetkel ümber.

Helen ütles toona ka seda, et kuigi ta Kalvi-Kallega enam paar ei ole, saab tüdruk perekonnanimeks siiski ka Kalvi perekonnanime, milleks on Kruusamäe. Uus ilmakodanik saab lausa kaks perekonnanime ehk siis Carmen Kruusamäe Kõpp.

Muidugi on alati võimalik, et Helen on nime suhtes ümber mõelnud, kuid seda näitab vaid aeg.

Palju õnne ka Buduaari poolt!