PARIISI TERRORIRÜNNAK raputas maailma

Reedel toimus Prantsusmaa pealinnas Pariisis šokeeriv terrorirünnakute laine, kus hukkus üle 120 inimese ja vigastada sai ligikaudu 300 inimest. Relvastatud enesetaputerroristid ründasid restorane, kohvikuid ja Bataclani kontserdihalli. Rahvusstaadioni Stade de France juures toimus kolm plahvatust. Maailm leinab hukkunuid.

Reedel toimus Prantsusmaa pealinnas Pariisis šokeeriv terrorirünnakute laine, kus hukkus üle 120 inimese ja vigastada sai ligikaudu 300 inimest. Relvastatud enesetaputerroristid ründasid restorane, kohvikuid ja Bataclani kontserdihalli. Rahvusstaadioni Stade de France’i juures toimus kolm plahvatust. Maailm leinab hukkunuid.

President François Hollande teatas ööl vastu laupäeva peetud telepöördumises otsusest sulgeda Prantsusmaa piirid, kuulutas kogu riigis välja eriolukorra ning saatis Pariisi 1500 sõdurit, Pariisi metroo suleti, linnaelanikel palutakse täna kodudes püsida. 

Riigid üle kogu maailma on avaldanud oma kaastunnet ning kuvanud hoonetele Prantsusmaa lipuvärvid. Ka Eesti valitsushoonel, Stenbocki majal on kujutatud Prantsusmaa lipp!

Tegu on meeletult kurva sündmusega, mis puudutab meid kõiki.