PEAGI SÜNNITAV SANDRA VABARNA: “Rasedus on viinud minu kaine mõistuse!”

erakogu

Buduaar

Viimaseid nädalaid lapseootel Sandra Vabarna avaldas enda viimase Instagrami pildi all, et käes on aeg, kus rasedus on viinud tema kaine mõistuse ja tegutsemise.

Naine tunnistab, et kui ta siiani suutis kontrollida, mida sõi ja tegi regulaarselt trenni, siis viimased päevad on ka ta ise olnud kergelt šokeeritud enda isudest, tujudest ja motivatsioonipuudusest.

“Alguses olin veidi löödud…kuidas MINA ei suuda teha kõike seda, mis ma tahan ja olen planeerinud?! Aga siis otsustasin olla enda vastu leebe! Mu keha kasvatab ühte inimest ja valmistab ette uut elu ja samal ajal on üks teine väike inimene, kes tahab samamoodi tähelepanu ja hoolimist. Las nemad olla siis hetkel minu prioriteedid!

Kui teil on raskem hetk või päev, kus te ei jõudnud kõike teha või ei suutnud hoida kinni planeeritust või sõite rohkem, kui oleks tahtnud, siis ärge laske enda tujul langeda ja kindlasti ärge lööge kõigele käega! Mõtelge, mis te kõik juba saavutanud olete ja mis teil sellel päeval hoopis hästi läks! Meil kõigil on midagi, mille üle tänulik või uhke olla! Kasvõi see, et suutsime hommikul voodist püsti tõusta või kellegi naeratama panna..

Kõikidel tuleb elus ette ootamatusi ja raskemaid päevi. See on normaalne! Küsimus on selles, kuidas me siit edasi läheme…homme on uus päev ja saame olla jälle natuke paremad ja anda endast natuke rohkem!”