“PETSIN OMA MEEST tema noorema vennaga”

“See kõik juhtus nii ootamatult, et mul on endalgi ausalt öeldes raske uskuda, aga paraku nii ta läks. Ma olen oma mehega koos olnud kaks ja pool aastat ning meie suhtes on kõik hästi, aga et ta on minust kümme aastat vanem, ei jaksa ta alati sammu pidada. 

Ta ei taha minuga näiteks ööklubides käia; ütleb, et ei viitsi ronida sinna. Mina aga tahan vahel just ennast tuulutamas käia ja ühel korral juhtuski nii, et tema noorem vend, kes on minuvanune, oli meil külas ja tahtis ka välja minna. Olime ühise õhtusöögi lõpetanud, jõime veini ja jutt läks kuidagi nii, et ma lähen tema vennaga klubisse  ta lubas mind teiste meeste eest kaitsta ja… no et ma ei tunneks üksi ennast.

Minu mees oli muidugi kohe päri ja läksimegi siis ööklubisse kahekesi, juba üsnagi vindisena. Võtsime kokteilid, jäime rääkima, siis läksime tantsima. Mingi hetk, kui ta tualetti läks, hakkas üks suvaline kutt mulle ligi ajama ja tekitas üsnagi ebameeldiva olukorras. Pidin ta endast lausa eemale lükkama. Siis tuli vend tualetist tagasi ja tõmbas selle tüübi kohe eemale. Ma ei tea, see hetk, kuidas ta mind seal niimoodi kaitses, see hullult erutas mind. 

Järgmine hetk ma olin temaga kahekesi ja me suudlesime  me mõlemad tahtsime seda. Siin on raske öelda, et kumb esimese sammu tegi selles suunas. See lihtsalt juhtus.

Me suudlesime ja võtsime veel paar kokteili, ta hoidis mul käest kinni. 

Õhtu lõppes sellega, et ma läksin ööseks tema juurde ja me armatsesime. See oli niivõrd kirglik ja imeline kogemus! Aga see tähendas ka seda, et ma petsin oma meest  tema enda lihase vennaga.

Me pole sellest oma mehele rääkinud, aga mingi hetk peab seda tegema, sest ma vist olen armunud hoopis tema nooremasse venda.”

Buduaarile Katrelt