PIHITOOLIS ON HELERY: “Olen kasutanud välimust oma tahtmise saamiseks!”

PIHITOOLIS ON HELERY: “Olen kasutanud välimust oma tahtmise saamiseks!”

Buduaari kuumas pihitooli-rubriigis osaleb seekord enne blogijana tuntust kogunud ning praegune juutuuber Helery. Kaunitar tunnistab üles nii mõndagi põnevat. Näiteks räägib Helery, et on teinud Youtube`i keskkonda topless-video. Lisaks räägib naine, et on oma välimust ära kasutanud ning on avalikus kohas alasti olnud. 

Pihitooli küsimused: 

1. Kas oled kunagi olnud kohutaval kohtingul?

Jah! Iga naine on olnud ju?! No näiteks üks neist oli selline, et noormees sebis terve kohtingu aja hoopiski minu parimat sõbrannat. Või siis näiteks selline, kus ma pidin mehele korduvalt selgitama, et ma pole valmis temaga veel suudlemagi ja, et vaid mõte sellest ajab mind iiveldama. Lühidalt: õnneks sain end eemaldada sellest vägistamisohtlikuks kujunevast olukorrast.

2. Kas oled teadlikult võimendanud oma halbu külgi, sest arvad, et meestele meeldivad pahad tüdrukud?

Jah. Naistelegi meeldivad pahad poisid ja olgem ausad, see töötab. Olen oma ideaalmehega abielus, sest ma olen tätoveeritud ja mässaja. Juba esimesel kohtumisel ladusin ette kõik oma pahed ja ütlesin, et ega ma suhet ei taha ja kui talle midagi ei meeldi, siis hakaku astuma. Tegelikkuses olen ma tohutu nunnukas…

3. Kas oled avalikus kohas alasti olnud?

Jah. Teatud mõttes nooruses. On olnud vastavaid fotosessioone või no väga toredad inimesed, kellega nii on asjad läinud. Ei lasku detailidesse.

4. Kas pead alati antud lubadust?

Jah, aga ma olen väga kaval – annan lubadusi haruharva. Viimati sai tehtud lubadus, et teen Youtube’i topless video. Purjus peaga lubadus muidugi ja nüüd olen tagasi karsklane uuesti. Aga lubaduse täitsin.

5. Kui sa leiaksid rahakoti suure summa rahaga, kas tagastaksid selle?

Jah. Ei. Oleneb. Ma guugeldaks inimese andmeid, kelle rahakott see on! Kui ta tundub rikas ja halb inimene, siis ma annetaks selle kasside turvakodusse. Aga kui tundub vähegi normaalne, siis tagastaks, sest ma väga usun karmasse.

6. Kas oleksid suuteline elama pool aastat üksikul saarel?

Jah. Ma olen alates vanusest 4–5 enamus ajast üksi elanud. Eelistan pigem üksindust kui halbu inimesi. Lisaks olen ma ka pikki paaste pidanud, nii et saaks hakkama küll!

7. Oled sa kunagi mõne oma kallima sõbranna peale armukade olnud?

Jah, aga enamasti on selgunud, et on olnud põhjust ka. Naise instinkt ütles ära, et kas neil oli minevikus mingi teema või algamas meie suhte ajal. Aga ma ei paneks nii sooliselt paika, on olnud ka kallimat, kelle puhul oli hoopiski põhjus meessoost sõbra peale armukade olla. Sugu ei mängi rolli.

8. Kas oled kasutanud oma välimust selleks, et saada, mida sa tahad?

Jah! Iga päev, ikka veel! Kui mingi trump on, siis peaks seda kasutama. Aga suure võimuga kaasneb suur vastutus!

9. Kas arvad, et ideaalis peaks naine kuni abieluni süütu olema?

Ei! Mitte mingil juhul. Kui inimesel pole olnud suhteid ja kogemusi, kuidas ta teab, mida ta tahab? Kõike muidugi ei pea proovima, aga mis vähegi huvitab, võiks ennem ära proovida. Isegi sama soo, kui on huvi! Ma sain alles pärast oma esimest abielu teada, mida ma mehes tahan ja mida ei taha. Kogemused on olulised!

10. Kas arvad, et truudus on juhuse puudus?  

Ei. Mul oleks neid juhuseid iga päev. Truudus on austus monogaamsete inimeste vahel. Ma olen ka väga halvas suhtes truu olnud selle hetkeni kuni asi täieliku lõpu sai. Aga ma saan ka kindlalt öelda, et mind on petetud, ja minuga on päris paljud petnud.