POKKER – kõige ärritavam mäng maailmas?

123rf

Brit Suurraid

Öeldakse, et päevad pole vennad. Sama võib vist öelda ka minu pokkerimängu kohta. Alles jõudsin ma hõisata oma parima tulemuse üle ja tunda rõõmu tõelisest mänguedust. Neljandal turniiril aga tundsin end ma kui täielik peata kana ja hirm kehva tulemuse ees halvas ka minu mängu. Mis siis ikkagi juhtus?

Mida aeg edasi, seda parem sa teoorias peaksid olema? Pokker on aga naljakas mäng, mille tulemust on minul kui täielikul algajal võimatu ette näha. Ei oska ma veel õigesti bluffida ega panustada, vaid rändan alles katsetamiste maailmas ja proovin erinevaid tehnikaid. Julge hundi rind on muidugi rasvane ja kes ei riski, see šampust ei joo, aga praegu tunnen ma end küll pigem halli hiirena, kes suures hirmus rämedalt kaotada tagasihoidlikuks jääb.

Eredalt sööbis minu mällu hetk, kui olin veendunud, et võidan. Mul oli äärmiselt kindel käsi – full house! Ja veel üsna tugevate kaartidega ka! Tundsin, et nüüd on minu aeg särada ja kukkusin panustama. Ei ole ju ometi võimalik, et ülejäänud mängijatest kellelgi on sama tugev või veel tugevam käsi. Ootamatult tulid aga teised isegi minu kõrgete panustega kaasa ja ma tundsin kuni viimase hetkeni õnnejoovastust. Siis aga paljastusid kaardid ja valus tõde – ühel mängijal olidki gramm paremad kaardid kui minul. Sellel hetkel tekkis vastupandamatu soov läpakas kinni virutada ja vastu seina visata. Milline ebaõiglus!

Sellel laupäeval seisab mul ees midagi täiesti uut ja esmakordset minu elus – kõige esimene live-turniir, mille jaoks ma spetsiaalselt Tartusse sõidan. Mida ma selga panen? Mis seal üldse toimub? Kuidas ma käituma pean? Kes sinna tulevad? Need ja mitmed teised küsimused kummitavad mu peas, aga ega enne vist teada ei saagi, kui kohale ei lähe. Tõotab tulla põnev ja elamusterohke nädalavahetus!

Kui minu jutt liialt hirmutav pole ja tekkis soov iseenda oskused pokkerimaailmas proovile panna, siis endiselt pole hilja liituda ja kvalifikatsioonimängudelt endale koht 11. detsembril toimuvasse finaali tagada!

Eesti naiste pokkeriliiga 2021 online turniirid leiavad aset teisipäeva õhtuti kell 20.00 OlyBeti pokkeritoas.

Esimene live-turniir toimub Tartus, Olympic Casino Ülikooli mängusaalis juba 30. oktoobril ja teine turniir toimub Tallinnas, Hiltonis Olympic Park kasiinos 27. novembril. Eesti naiste pokkeriliiga tegemiste kohta saad lähemalt lugeda nende Facebooki lehelt.

Finaal toimub Hilton Tallinn Park hotellis, kus kõik 50 kvalifitseerujat juba võidavad. Alates Buduaari aastatellimusest kuni teiste toetajate auhindadeni.

Pane tähele, et Eesti hasartmänguseaduse kohaselt saavad turniiridel osaleda kõik soovijad alates 21. eluaastast! Lisainfot live turniiride kohta leiab siit!