POKKERILEGEND MADIS: minu karjäär algas pohmakaga

POKKERILEGEND MADIS: minu karjäär algas pohmakaga

Pokker on mäng, kus võita on palju ja kaotada samuti. Eesti legendaarseim pokkeriäss Madis Müür meenutab, et tema rahvusvaheline karjäär sai alguse pohmakast. Seda, kuidas ta Eesti meistriks sai, mees ei mäletagi, sest kaine ta pokkerilaua taga ei olnud. 

Madise karjäär pokkeris algas täiesti juhuslikult. “Mängisin pohmakaga pühapäeval mingit satelliitturniiri netis ja väga ei vaadanudki, mis laivturniirile selle võitmine viib. Kui võitsin, siis selgus, et minek Uus-Meremaale. Polnud kunagi varem välismaal pokkerit mänginud ja esimene turniir kohe põmm: Uus-Meremaal! Mõtlesin veel, kas minna või ei. Lennupiletid on kallid, üks ots võttis kaks ja pool päeva jne. Otsustasin siiski minna. Võistlustel läks hästi, jõudsin seal kolmel turniiril rahadesse ja enam tagasi ei vaadanud… Suuri võite tuli järjest ja vähem kui aasta hiljem olin juba Eesti nr 1. Seega võib öelda, et osaliselt tänu pohmakale sai minust Eesti edukaim live-turniirimängija,”ütleb ta.

Viimaseks kõige eredamaks mälestuseks võistlustelt peab Madis 2013. aasta EMV põhiturniiri. “Sellest tehti ka telesaade. Me ei olnud seal keegi kaine. Filmiti Kanal 2 stuudios ja ma tõin poest kiirelt joogid, et käte värinat telelauas ära võtta… Ausalt öeldes täpselt ei mäletagi, kuidas Eesti meistriks sain.“

Juba sel pühapäeval, 17. märtsil kell 20 esilinastub filmikanalil TV1000 Premium komöödia “Maja võidab alati” (2017). Will Ferrelli („Legend Ron Burgundyst“) uues pöörases krimikomöödias „Maja võidab alati“ avavad Scott (Will Ferrell) ja Kate (Amy Poehler) oma kodus põrandaaluse kasiino, et tütar saaks ülikooli minna.

Edukas ettevõtmine kogub tuure ja naljakad seiklused ei lase end kaua oodata. Stripiklubi, illegaalsed poksimatšid ja suurtest summadest kantud pillav elustiil… Selgitamaks välja, palju sel pühapäeval, 17. märtsil filmikanalil TV1000 Premium esilinastuvast komöödiast tõsi võiks olla, uurisime Eesti edukatelt pokkerimängijatelt, mis on nende metsikuimad kogemused hasartmängumaailmas.