POPULAARNE BLOGIJA HENRY: “Justin oleks pidanud jääma sinna, kust ta tuli!”

erakogu

amidahenryteeb.eu

Populaarne blogija Henry Jakobson, kelle peres kasvab kolm last, rääkis oma hiljutises blogipostituses, mida arvab tema Austraaliast Eestisse kolinud Justinist, kes naiste päid striptiisiga hullutab.

Pereisa sõnul on tal kindel ettekujutus isamaast ning seal elavast rahvast. Suunamudija Triinu Liis Epneri palju meedia tähelepanu pälvinud austraallasest kallim Justin McNairn tema ettekujutuses meie pisikesele Eestimaale paraku lihtsalt ei sobi.

“Ma vaatasin eile Brigitte S. Hundi intervjuud Austraalia noormehe Justiniga, keda teatakse peamiselt tema elukutse järgi, milleks on raha eest riiete ära võtmine. Striptiis noh. Üldse on temast hästi palju igal pool juttu olnud ja minult on korduvalt küsitud (mitte keegi pole küsinud – toimetaja), et mida mina temast arvan? Mis ma arvan sellest, et ta meie pisikesele Eestimaale tuli ja nüüd siin iga päev kollases ajakirjanduses näkku kargab.

Ma olen aus – mitte midagi positiivset. Justin oleks pidanud jääma sinna, kust ta tuli. Ma mõtlen seda päris tõsiselt seekord. Ma kohe põhjendan ka. Mul ei ole mingit probleemi muidu sellega, et välismaa inimesed Eestit avastavad, kuid siia tulles ei peaks nad rikkuma kohalikku status quo’d. Mul on ettekujutus, milline mu isamaa on, milline on siin elav rahvas ja Justin ei sobi sinna mitte kuidagi

Esiteks tema amet, strippar. Kas see üldse on mehele omane amet? Talvel käiakse villase kampsuniga, mitte ei võeta kõhtu paljaks. Ma vaatasin seda videot, kus ta TV3s Annely Adermannile sületantsu tegi. Kas see on normaalne? Ma saan aru, kui ta viisakalt kraapsu teinuks ja proua reilenderit keerutama kutsuks, aga ei – tema väänleb, teeb kukerpalli, seisab pea peal ja siis kukub otse huilgavale naisterahvale sülle!”

Loe täispikka blogipostitust siit