POWER HIT RADIO LIVE esitleb: Reket „Magad vä?“ feat. Liis Lemsalu & Avoid Dave

Buduaar

Power Hit Radio alustas täiesti uue suurejoonelise muusikaprojektiga Power Hit Radio LIVE, mille esimeseks hitiks on „Magad vä?“.

Tänu Power Hit Radio LIVE´ile jõuab esmakordselt Eestisse kogu maailmas populaarseks saanud „a colors show“- lahendus. Power Hit Radio LIVE toob kokku Eesti tuntuimad artistid, kes esitavad selle suve kõige populaarsemaid hittlugusid LIVE-versioonis selleks loodud spetsiaalses stuudios. Esimesena saab nautida LIVE-esitust loole „Magad vä?“, kus teevad kaasa Reket, Liis Lemsalu ja Avoid Dave. Juba on PWR LIVE esitusteks valmis ka Elina Born, villemdrillem ja 5MIINUST.

”Power Hit Radio väärib suurt tunnustust Eesti muusika toetamise eest ja eriti tore, et koostöös 3 Grupiga saavad Universal Musicu hetke kõige populaarsemad lood lahedad LIVE-versioonid,” ütles Universal Music Eesti turundusjuht Leen Kadaka, kelle kinnitusel on mujal maailmas tavaline, et suured meediagrupid populaarsete artistide lugudele oma versioone teevad ning viimane aeg oli selline projekt ka kohalikul turul ellu kutsuda.

VAATA ESIMEST PWR LIVE VIDEOT „Magad vä?“: