PRIIT JA MÄRT PIUS on Rat Race Tallinn 2016 patroonid

PRIIT JA MÄRT PIUS on Rat Race Tallinn 2016 patroonid

Heategevusjooks Rat Race toimub sel aastal 2. juunil 2016 traditsiooniliselt Vanalinna päevade raames Tallinna Raekoja platsil.

Rat Race on heategevuslik jooks, kus ülikondades või kostüümides kontorirotid tulevad igapäevasest töörattast välja ja jooksevad meeskondadena lõbusalt läbi Tallinna vanalinna. 

Rat Race Tallinn annetab jooksu osalustasudest saadud tulu sel aastal Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingule, et toetada insuliinipumpade ostmist kümnele I tüüpi diabeeti põdevale lapsele. Insuliinipump aitab I tüüpi diabeeti haigestunud lapsel elada võimalikult tavapärast elu – pump mõõdab veresuhkrut automaatselt ning insuliini pole vaja lapsele eraldi süstida. 

Rat Race Tallinn 2016 patroonideks on Märt ja Priit Pius. Noored näitlejad haigestusid diabeeti puberteedieas ning teavad oma kogemusest hästi, milline on elu diabeediga ning leiavad, et selle teema selgitamine on oluline. “Oleme ise diabeediga igapäevaselt seotud ja teame haiguse keerukusi omast käest. Mõte, et mõne lapse elu läheb natukene lihtsamaks, panebki meid heategevusjooksu Rat Race 2016 õnnestumisse panustama,” sõnab Priit.

Eelmise aasta jooksu start. Foto: Urmas Kamdron

Ka sel aastal on oodata meeleolukat lavaprogrammi – jooksu tõmbavad käima TTÜ tantsutüdrukud ja esineb ansambel Regatt. Rajal leidub põnevaid punkte ja tegevusi ning jagatakse ka hulgaliselt auhindu. 

Rat Race’il osalemine on heaks võimaluseks anda oma panus heategevusse ning nautida aktiivset ja meeleolukat päeva! Registreerimine heategevusjooksule on hoogsalt lahti läinud ning sel aastal on osalema oodata rekordarv meeskondi. Rohkem infot: www.ratrace.ee.

Rat Race Tallinna korraldaja on Eesti Ettevõtlike Noorte koda JCI.