PRIIT SIBUL KRITISEERIS Mart Haberi ja Taivo Pilleri isaksaamist

Mai lõpus sõudsid ettevõtte ShiShi omanikud Mart Haber ja Taivo Piller New Yorgis abieluranda. Nüüd on meeste elus veel üks rõõmus sündmus ees ootamas – nimelt liituvad nende perega peagi kaksikud. Isamaa erakonna poliitik Priit Sibul leiab aga, et see, et emadust saab osta ja lapsi tellida, pole aktsepteeritav. 

Te võite mind nimetada šovinistiks, jurakaks, vanamoodsaks või mida iganes, aga see, et emadust saab osta ja lapsi tellida, ei ole minu jaoks aktsepteeritav. 50 000 kuni 100 000 ja rikas inimene soetab omale lapse? Läheb poodi? Laps tuleb kuskilt, tarnitakse?

Lapseootus ei ole suvaline inkubatsiooniaeg, normaalses peres osaleb ootuses ja hoolitsuses ka meesterahvas, rääkimata naisest. Siin pole minu jaoks vahet, kas keegi on gei või hetero: mõned asjad siin maailmas võiks jääda mittemüüdavaks. Inimesed ja emadus näiteks,” kirjutas Priit oma Facebooki seinale. 

Üks kommenteerijatest leiab, et homopaaridel peaks laste saamise aga täielikult ära keelama. “Kallis rahvas! On viimane aeg keelustada homopaaridel lastele juurdepääs mistahes viisil. Hälbega, ebanormaalsed inimesed ei saa lapsi normaalselt kasvatada. Nad saavad ainult lapsi sandistada. Lapsed on selles suhtes kõige haavatavamad. Nad ei saa ennast ise kaitsta. Meie, täiskasvanud, peame seda tegema! Halastage laste peale!”