PROOVIABIELU HELEN: olen õppinud elama nagu tulnukas inimeste keskel

PROOVIABIELU HELEN: olen õppinud elama nagu tulnukas inimeste keskel

Tõsielusaatest “Prooviabielu” tuntust kogunud Helen Kõpp tegi hiljuti sotsiaalmeedias avameelse postituse seoses oma isiksusega – täpsemalt tundis naine huvi selle vastu, miks ta inimestele ei meeldi. Nimelt on Helen veendunud, et ta on paljudele inimestele vastukarva ja ta ei saa aru, miks see nii on.

Helen nendib, et ta on aja jooksul aru saanud, et tema isiksus häirib paljusid inimesi, kuid ta ei mõista, millest see tuleneb. “Ma saaks aru, kui ma oleks ilgelt kade, sooviks halba, paneks needusi peale ja korraldaks klatši. Ahh, noh, mul ongi mõned inimestele omased omadused vist puudu, nagu näiteks kadedus. Ma ei oska sellel teemal sõna võtta, sest olen seda harva tundnud. Mõned on tunnistanud, et tunnevad minu suhtes kadedust ja seetõttu on nad mulle kaikaid kodaratesse loopinud. Aga mille üle siis kade olla? Ma ei tea, päriselt, mu meelest mu elu laguneb, olen ebakindel, keskmise välimusega, kuuldavasti mitte just kõige intelligentsem, sotsiaalne ärevus ka ja püüa sa siis nii elada. Mis seal kadedust väärt on?” ei mõista Helen.

Seejärel võrdleb Helen end aga hoopis tulnukatega. “Ma räägin põnevatel teemadel nagu teadus, spirituaalsus ja maailm. Jah, olen juba taibanud, et paljud üldse ei taha sellistest teemadest midagi kuulda. Või siis on asi selles, et Myers-Briggs testi järgi on mul maailma kõige harvaesinevam isiksusetüüp. Aga noh, olen õppinud elama nagu tulnukas inimeste keskel. Ma jah olen inimene küll, tunnen seda, aga las ma siis olen omamoodi,” kirjutab Helen.