PROOVIABIELU HELEN paljastas roppuse iseenda kohta

PROOVIABIELU HELEN paljastas roppuse iseenda kohta

Tõsielusaatest “Prooviabielu” tuntust kogunud Helen Kõpp, kes eelmisel aastal sai koos Kalvi-Kalle Kruusamäega lapse, on Instagrami keskkonnas vägagi aktiivne. Lisaks uute fotode postitamisele vastab Helen hea meelega ka oma jälgijate küsimustele ning sel korral tegi naine iseenda kohta sõna otseses mõttes vulgaarse paljastuse.

Nimelt esitas üks Heleni jälgija talle järgneva küsimuse: “Kas sulle endale ei tundu, et sul on teinekord liiga rõvedalt vulgaarne sõnavärk?”

Helen tunnistas ilma mingisuguse valehäbita, et nii ongi. “No shit, ma olengi labane ja mulle meeldivad sitanaljad.”

Küll aga tõdeb ta, et on sõnakasutuse osas teatud määral ka valiv: “Munni ma kohe kindlasti ei öelnud. Pigem nuss või sitt. Ma väldin suguelundite mainimist kõnes, sest mul on ülielav kujutlusvõime. Sitt on kõige parem sõna, sest seda ei kujuta ma õnneks ette ning nuss-sõna meenutab pigem sellist mässamist (näiteks autoga kinni jäädes) ning üht anekdooti, kus taksojuht lumme kinni jäi,” selgitab Helen.

“Mulle küll meeldib ropp suuvärk, aga mul siiski on teatud eelistused, nagu sa näed. Suguelundeid kõnes kasutan ainult siis, kui miski on mind väga ärritanud.”

Sarnased artiklid