“PROOVIABIELU” HELEN: “Täna kihlusin oma mehega ametlikult jumala ees”

Buduaar

pilt: erakogu

Tõsielustaar Helen Kõpp, kes aastaid tagasi "Prooviabielu" saatega kuulsust kogus, kihlus oma kallimaga - tegemist polnud niisama kihlumisega, vaid lausa ametliku kihlumistalitusega.

Nimelt kirjutab Helen sotsiaalmeediasse tehtud postituses, et tänasest alates on ta ametlikult kihlatud. “Kirikus viidi läbi kihlumistalitus, kus õnnistati meie koosolemist. Mis jumal on kokku loonud, seda ei tohi inimene lahutada. Kaua oleme üksteist teadnud, aga millegipärast õiget sammu ei astunud. Aga noh, parem hilja kui mitte kunagi,” kirjutab Kõpp.

Helen lisab veel, et ta on alati tahtnud enda kõrvale seda ühte kindlat inimest, kellega koos läbi hea ja halva minna. “Minu jaoks need sõnad, mis öeldakse üksteisele mingi liidu sõlmimisel, on liiga suure tähendusega, et neid niisama pilduda. Seepärast ma polegi varem kunagi jõudnud kellegagi nii kaugele. Need sõnad ja liit on minu jaoks nii tugevad, et pean teist inimest 100% tundma ning usaldama, et teda oma ellu lasta tahaks. Aga kui nii on, pole enam küsimusi ega kahtlusi,” tõdeb ta.