RAKVERES KÄIB RINGI noormees, kes kuritarvitab inimeste usaldust

RAKVERES KÄIB RINGI noormees, kes kuritarvitab inimeste usaldust

Väikese Ingli omanik Evelin Liiva algatas sotsiaalmeedias teema, kus manitseb Rakvere inimesi silmi lahti hoidma ja ettevaatlik olema. Nimelt käib Rakveres ringi rohelise parka, musta värvi mütsi ja siniste teksadega noormees, kes heausklikke inimesi ära kasutab ning neilt raha küsib. Üsna mitmed inimesed on juba ka petta saanud.

Kõnealune noormees käib raha küsimas nii hotellides, poodides ning koputab ka elumajade akendele. Orissaarest pärit noormees väidab, et on kaotanud nii oma raha kui dokumendid, on elus esimest korda Rakveres ning vaja koju pääseda. Heausklikud inimesed on juttu uskuma jäänud ning talle kojusõiduks raha andnud. 

“Loll saab kirikus ka peksa ehk siis mina sponsoreerisin seda noormeest 20 euriga + andsin oma kindad ka veel kätte tollele külmunud Orissaare seenelisele. Astus sisse Mõmmi Ilukoopasse, ise külmast kange. Soovis 18 euri, et Saaremaale sõita, kuna olevat öösel Virmas paljaks röövitud. Mul sularaha polnud. Sõitsime siis bussijaama, kus ma 20 euri välja võtsin, oma kindad õnnetukesele kätte andsin ja kenasti “Saaremaa” poole teele saatsin. Mõte käis peast läbi küll hoopis pilet osta, oleks võinud ka seda mõtet rakendada. No sai siis ilmselt järjekordse peatäie, sest üsna tugevad alko haisud olid küljes,” kirjutab üks Rakvere kodanik.

“Meil koputas esimese korruse aknale, kui rulood paigaldati ja palus 9 €. Andsime 10 €. Ei tekitanud küll kahtlust, aga nüüd, kui loen sellist teemat, siis lasti ikka üle küll,” kirjutab ka teine pettasaanu.