“RANNAMAJA” MERYLIN kuulsusest: hea pool on see, et enamus elu on tasuta

“RANNAMAJA” MERYLIN kuulsusest: hea pool on see, et enamus elu on tasuta

“Rannamaja” saates kuulsaks saanud Merylin Nau võttis sõna kuulsuse teemal ning rääkis oma andunud fännidele lähemalt, kuidas ta tuntusega toime tuleb ja mis on selle head ja halvad pooled.

“Keegi sellest väga ei räägi ja pole ka “handbooki”, mida jälgida või kust nõu saada. Enda kogemusest võin rääkida, et üleöö tuntuks saada on päris raputav, eriti kui oled eelmine päev 5Miinuse kontserdil rahva sees “tõmmelnud” nagu vaimuhaige ja kellelgi pole õrna aimugi, kes sa selline jupp oled, kes siin rahva vahel tõukleb,” selgitab Merylin, et juba järgmisel päeval teadis pool Eestit tema nägu.

Loomulikult käib kuulsuse juurde ka nii vihakirjade kui armastuskirjade saamine. “Nendel hetkedel ma korra pöörasin täiesti ära, isegi kui te seda ei näinud, sest tundsin, et ma ei saa enam ennast nii väljendada nagu tahan. Pean rohkem sõnu valima, mõtlema, kuidas ma käitun… aga mulle ju ei meeldi nii,” tunnistas kaunitar avameelselt.

Oma sõprade jaoks peab Merylin end kõige lojaalsemaks sõbrannaks, aga võõras seda ju ei tea, eriti, kui Merylin kuskil naerda röögib või netis sarkastilisi nalju viskab.

“Seltskondadesse minnes olen alati pidanud ikka kompama, kui palju enda külgi näitan, et kohe inimesi ära ei ehmataks,” leiab naine, et ei saa kohe päris temaise olla.

Tuntuse halvaks küljeks peab ta aga seda, et raske on enda kõrvale päris sõpru leida. “Üks hetk tahavad teatud näod, kellega tutvud, sinu lähedal olla ja välja kutsuda just sellepärast, et jõuda läbi sinu valitud kontaktideni. Hiljem manipuleeritakse see olukord ringi, nagu ise oleksid olukorras süüdi,” kostab tõsielutäht, et õnneks näeb ta sellist käitumist nii läbi, et temaga sellised trikid ei toimi.

“Kadedust on samuti kordades rohkem. Miks olla kade? Tule küsi mu käest, “kuidas”, “mis”, “mida” ja ma aitan,” lisab ta.
Merlynile meeldivad inimesed, kes teevad kõike enda nimel ega oota käed ripakil, millal keegi neid kõrgemalt tõstma tuleb.

“Muidugi hea pool on see, et enamus elu on tasuta, eelisjärjekorras ning saab palju lihtsamini tulu sisse cashida kui vähegi ajusid ragistada. Igaljuhul olen ennast taas leidnud ning minust on saanud haigelt hea inimeste lugeja,” usub naine ise.

https://www.instagram.com/p/CDJWIpFhqqF/

Sarnased artiklid