“RANNAMAJA” MERYLIN paljastas, mida ta tegelikult saates arvas

Tõsieluseriaalist “Rannamaja” tuntust kogunud Ada Nelke riputas hiljuti oma Instagrami storysse jahmatava videoklipi, kus noormees rahuldab oma kirge meelemärkuseta neiu peal. Juhtum leidis aset ööklubis. Peagi Ada eemaldas selle klipi. Juurde kirjutas naine: “Kui räägitakse, et “Rannamaja” on kohutav ja mida need noored ikka teevad, siis noh, osade lapsed saavad klubi põrandal kõigi ees näppu.”

Ada postitus pani antud teemal suu lahti tegema ka Merylini, kellel Adaga just kõige soojemad suhted ei ole. 

Merylin leiab, et ööklubis toimunud kohutavat vahejuhtumit ei saa kohe kuidagi võrrelda sellega, mis toimus “Rannamaja” saates. “Minu arvates ei ole “Rannamaja” maine maas. Igaüks ise kujundas oma maine täpselt selliseks nagu nad seda tegid. Seal saates tegelikult me kõik olime väga normaalsed inimesed, kes sinna selle castingu abil valiti. Meil kõigil on elus mingid kindlad eesmärgid, kes päriselt tahavad midagi saavutada. Meil sai nii vahva seltskond kokku. Maine on täpselt sellel maas, kes tegi oma maine maha,”vihjab Merylin sellele, et Ada on oma maine ise maha teinud.

Adaga ei saa hästi läbi ka Seidi. “Mis ma ütlen lihtsalt kahepalgelisus on märksõna. Noa selga löömine,” kommenteeris Seidi kolmapäevases “Duublis”, kui temalt uuriti, miks ta enam Adaga ei suhtle.

“Rannamaja” põhiosalisteks olid Seidi, Kerli, Merylin, suur Kristo, väike Kristo ja Silver.