“RANNAMAJA” MERYLIN paljastas, miks tal meest ei ole

Tõsieluseriaalist “Rannamaja” tuntust kogunud Merylin Nau riputas hiljuti oma Instagrami storysse kirjakese, kus ta seletab lähemalt lahti põhjuse, miks ta tegelikult vaba ja vallaline on. Austajatest Merylinil kahtlemata puudust ei ole, kuid siiski ei ole ta oma valikut teinud ja eelistab elada üksi – miks siis ometi?

Merylin nautis parasjagu oma hubases kodus vannimõnusid, kui äkitselt meenus talle taas küsimus, mida temalt pidevalt küsitakse. “Miks ma olen vallaline? Ma olen vägagi spirituaalne inimene ning tunnen, et ma ei suuda ega taha olla nagu enamus, kes on suhtes lihtsalt selle pärast, et olla kellegagi koos, koos olemise pärast või inimesega, kellega lihtsalt lõbus, tundes mingit “matchi” ja kellega võiks “teema” olla.

Ma tahan, et kui ma olen suhtes, ma vaatan talle otsa, siis see tunduks nagu ma oleksin “kodus” … Rääkides siis spirituaalsel tasandil. Ma ei tunne arengut inimesega, kellega on lihtsalt tore ja kes “võiks sobida”.”

Mõni aeg tagasi avaldas Merylin sotsiaalmeedias ka kriteeriumid, mille alusel ta endale meest valib. Loe sellest lähemalt siin.