RAVITSEJA RUTT ANNAB NÕU, kuidas negatiivsusest hoiduda

RAVITSEJA RUTT ANNAB NÕU, kuidas negatiivsusest hoiduda

„Selgeltnägijate tuleproovi” kuuenda hooaja osaleja, rahvaravitseja ametit pidanud Rutt on otsekohese ütlemisega ning tema pilgu eest ei jää varju ükski haigus ega halb harjumus. Ta loeb inimese elusaatust nagu raamatut. Rutt avaldas Uudised.ee-le 3 nõuannet, kuidas oma elus negatiivsusest hoiduda. 

“Hästi palju negatiivsust ja haiguseid toob inimesele see, kui ta koguaeg närviline on. Päike jõuab ära soojendada kogu maailma, jõudke ka teie hommikul naeratav nägu pähe teha ja olla õnnelikud ning oma pere üles äratada. 

Öelge kõikidele: “Tere hommikust,” mitte, et nüüd hakkame siia-sinna minema. Võtke aega maha, olge hästi rahulikud, särage päikesena – siis on ka teie närvisüsteem tervem ja jõuate töö juures hakkama saada. Hommikud on küll kõikidele alati rasked, sest meid vaevavad kodused mured, aga ka nendest saame jagu, kui olete hästi rahulikud. 

Ärge kandke oma viha kaasas nagu rasket seljakotti. Viha on see, mis ei tee kunagi kellelegi head. Olge tublid ja vaadake aknast välja – kui pöike teile särab, siis olge teiegi õnnelikud,” rääkis ravitseja Rutt.