RAVITSEJA TARMO URB teenib tuhandeid dollareid ühe seansiga

Hinnatud ravitseja Tarmo Urb nimetab ennast tegelikult hoopis vibratsiooniliseks torumeheks, mitte ravitsejaks ega shamaaniks. Tarmo tõdeb, et ta on terveks ravinud inimesi, kellel on olnud kasvajad, ajuprobleemid, pikaaegsed peavalud, hirmud, krooniline astma, lastetus ning isegi ratastooli aheldatud inimesi on ta suutnud jalule aidata. Kõik sõltub mitte probleemist, vaid probleemi tegelikust põhjustajast.

Hinnatud ravitseja Tarmo Urb nimetab ennast tegelikult hoopis vibratsiooniliseks torumeheks, mitte ravitsejaks ega šamaaniks. Tarmo tõdeb, et ta on terveks ravinud inimesi, kellel on olnud kasvajad, ajuprobleemid, pikaaegsed peavalud, hirmud, krooniline astma, lastetus ning isegi ratastooli aheldatud inimesi on ta suutnud jalule aidata. Kõik sõltub mitte probleemist, vaid probleemi tegelikust põhjustajast.

Tarmo ei taha rääkida rahasummadest, mis talle abi eest annetatakse, ent need algavad paarist tuhandest dollarist ning ülemist piiri ei ole. “Inimeste annetused minu aja ja tähelepanu eest algavad jah paarist tuhandest dollarist kuni mitmekümne tuhande dollarini, aga ma ei soovi numbreid. See tekitab alati vale ettekujutuse minu motiividest ja ebavajalikku madalat kadedust,” tõdeb ta.

Peale kaht episoodi USA televisioonis, kus Tarmo kaamerate ees ühe seansiga tegi terveks kaks ametlikult ravimatuks kuulutatud naist, hakkas tema juurde pöörduma inimesi üle kogu maailma. Tegu oli kahe videoga, mida Biography Channel näitas mitu aastat järjest üle maailma ning Youtube’i keskkonnas on need endiselt alles. 

Kui Tarmo käest küsiti, kuidas ta ennast kõige lühemalt kirjeldaks, vastas ta järgmiselt: “Kui keegi mulle enesele minust räägiks, ma ei usuks. Elan praktiliste imede maailmas ja vahel ise ka ei suuda uskuda, et ma seda kõike teha suudan. See on anne, ehk siis mitte mina, vaid mulle antu,” täpsustab Tarmo. “Vaimud näevad kõike, mida inimene ei näe. Ka seda, kas sind üldse ravida tohib või peadki kannatama ja sellest õppima.”

Tarmo poole pöördudakse väga erinevate muredega. “Alates tervisest kuni elu muutmiseni, mured lähedaste ja iseenda pärast. Ma pole šamaan ega ravija, ma olen vibratsiooniline torumees. Mind huvitab ainult tulemus. Viis inimest olen ratastoolist välja toonud, kümneid kasvajatest, ajuprobleemidest, kroonilisest astmast, lastetusest, sisemistest segadustest vabastanud, kümned naised on peale elu paikapanemist leidnud oma elu armastuse ja saanud õnnelikeks, hetkel on maailmas 18 pendlilast, kelle vanemad olid kaotanud igasuguse lootuse lapsi saada,” loetleb Tarmo.

Selleks, et inimest aidata, tuleb jõuda probleemi tekitajani ning tegeleda sellega. “Iga probleem on ju millegi muu tagajärg. Tagajärge ravida, ilma eemaldamata probleemi tekitajat, on aja ja raha raiskamine. Probleemi tekitaja nägemine ongi see anne, mis eraldab heatahtlikke avitajaid ja tõelisi tegijaid. Kui ei näe, ära huupi liiguta – tagajärjed võivad osutuda kohutavateks. Põrgutee olla sillutatud heade kavatsustega.”

Kuid millised juhtumid on Tarmole endale hinge jäänud? “Hinge on jäänud mõned juhtumid, kus oleks raudselt saanud aidata, aga ei palutud abi ja paar-kolm juhtumit, kus inimene peale minu puhastust läks kas siis omaste survel või mingil muul ajendil tagasi selle juurde, mis ta algselt purustanud oli ja hävitas kogu selle silmale nähtamatu eluandva maagia ning hukkus. Kõigi aastate peale kokku tuleb neid üle maailma neli-viis inimest. Südame teeb soojaks kohtuda oma töö õnnelike tulemustega või saada neilt tagasisidet.” 

Tarmo sõnul on kõige tähtsam siin elus vääramatu usk oma heasse saatusesse ja usaldus enda vastu. See annabki rõõmu ja huumorimeele.

Kliente on tal väga erinevaid – lihtsatest inimestest kuninglike perekondadeni välja. “Minu kliendid on alustanud uusi elusid ja leidnud eneselegi ootamatult uue õnne ja suuna ka hilistes 60ndates eluaastates, rääkimata noorematest.