REEDEL AVAB UKSED KEVADMESS Ilu Sõnum 2016!

1 kommentaar
REEDEL AVAB UKSED KEVADMESS Ilu Sõnum 2016!

Ilu pole kunagi liiga palju. Täna, 13. mail kell 10.00 antakse Eesti Näituste messikeskuses stardipauk kevadisele ilumessile

Ilu pole kunagi liiga palju. Täna, 13. mail kell 10.00 antakse Eesti Näituste messikeskuses stardipauk kevadisele ilumessile.

Eesti majanduses on trendid küll üles, küll alla. Üks, mis ei ole muutunud, on naiste soov kaunis välja näha. Kevad toob loodusesse ärkamise, muutused ja värvid ja nii teeb ka kevadine ilumess!

Hooajalised tooted ja teenused on kevadisel ilumessil esindatud kahe suure temaatikaga – kuidas saada vormi, puhastada organismi, olla valmis algavaks rannahooajaks, teisalt pöörame tähelepanu koolilõpetajatele ning tulevastele pruutidele. Kohal on spordisaalide, treeningriiete, toidulisandite esindajad ning spordiürituste korraldajad. Saab nii personaalseid treeningsoovitusi kui lihtsaid nippe ideaalse vormi saavutamiseks ja säilitamiseks. Esindatud on mitmed tõhusad kehaprotseduurid ning dieediprogrammid.

Kuigi tervisekeskne mõtteviis on vallutanud palju südameid ja suure osa messihallist, siis on võrdselt tervisetemaatikaga välja toodud ka kasvav trend – ilutehnoloogia areng. Tänapäeva naistel pole aega, tulemusi tahetakse kiirelt ja kohe! Teaduse ja tipptehnoloogia kiire arenemine on toonud meieni kohese efektiga täitesüstid, kiired ja tõhusad nanostruktuuriga kreemid-seerumid, laserid ja kombineeritud hooldusi pakkuvad iluseadmed.

Lisaks eelnimetatule pakub mess suurel hulgal soenguviimistluse ja jumestuse ideid. Messilt leiab inspiratsiooni nii pidulike soengute ja jumestuse tarbeks kui igapäevaseid nippe oma välimuse värskendamiseks ja väikesteks stiilivärskendusteks. Jagatakse ideid, vastatakse küsimustele ja antakse väärtuslikku nõu. Mitme uue juuksehooldusbrändi ja jumestussarja esmaesitlused toimuvad just kevadise ilumessi raames. 

Ilumaailma uudiseid tutvustavad kolme päeva jooksul õhtujuhid Laura Kõrgemäe ja Jevgeni Fokin. 

Eriti kireva messipildi saab aga aksessuaaride- ja moesaalist, kus kokku koondatud üle 20 ehtebrändi ja tutvuda saab 24 kohaliku moedisaineri äsjavalminud kevadsuviste kollektsioonidega. Eraldi ala on pühendatud lastemoele, kust leiate nii igapäevaseid rõivaid kui ka tõeliselt pidulikke ja silmapaistvaid komplekte.

Kevadine ilumess toob Eesti Näituste messikeskusesse kokku üle 230 firma ja ligi 600 kaubamärki nii Eestist kui välisriikidest.

Kevadmess ootab ideid ja inspiratsiooni ammutama ja iluoste tegema:

Reedel, 13. mail 10.00-19.00 
Laupäeval, 14. mail 10.00-18.00 
Pühapäeval, 15. mail 10.00-17.00

Kohtumiseni ilumessil!