RENE BÜRKLAND KOROONAVIIRUSEST: “Iga haigus tuleb meile midagi õpetama”

Shutterstock

Tervise Alkeemia

Hiina meditsiini arst Rene Bürkland kirjutab oma blogis Tervise Alkeemia sellest, mis meie maailmas antud hetkel toimub.

Arst tõdeb, et hiina meditsiinis vaadeldakse igat haigust olukorrana, kuhu inimene jõuab seetõttu, et tema keha on kas füüsilises, vaimses või energeetilises mõttes tasakaalust välja viidud.

“Tundub, et oleme praegu saanud tervise kohta sõnumi, mida ei saa eirata. Tahame või ei taha, aga see olukord, kuhu oleme jõudnud, näitab, et meil on vaja midagi muuta. Muuta väline ja ka sisemine maailm kohaks, kus on turvalisem, tervislikum ja ohutum elada,” nendib mees.

Rene usub, et iga haigus tuleb meile midagi õpetama ja näitama. “Kas hetkesituatsioon on meile peale hirmu viiruse ees ka midagi positiivset pakkunud? Kindlasti on – võimaluse olla rohkem looduses, võimaluse veeta rohkem aega lähedaste ja perega ning leida rohkem aega enda jaoks. Proovime alati leida halvas ka midagi head, see aitab meie organismil lülituda ümber parasümpaatilisele närvisüsteemile, mis toetab immuunsust ja loob tingimused tervenemiseks,” soovitab arst keskenduda eelkõige positiivsele.

Loe täispikka postitust Rene blogist siin