SELGELTNÄGIJA ILONA KALDRE ei taha kadunud Markkuse loost rääkida

Paljusid inimesi aidanud Eesti selgeltnägija Ilona Kaldre ütles "Seitsmestele uudistele", et ta teab, et 17aastane Võru poiss Markkus on kadunud ning ta on kursis ka Narvas surnuna leitud 14aastase Darja juhtumiga, kuid avalikult ta neid lugusid kommenteerima ei hakka ja selleks on tal ka mõjuv põhjus!

Paljusid inimesi aidanud Eesti selgeltnägija Ilona Kaldre ütles “Seitsmestele uudistele”, et ta teab, et 17aastane Võru poiss Markkus on kadunud ning ta on kursis ka Narvas surnuna leitud 14aastase Darja juhtumiga, kuid avalikult ta neid lugusid kommenteerima ei hakka ja selleks on tal ka mõjuv põhjus!

Nimelt leppis Ilona vanematega kokku, et niivõrd isiklikke asju ta avalikult ehk siis televisioonis ei kommenteeri. Ilona austab vanemate soovi ja seetõttu jäigi tema suu “Seitsmestes uudistes” kadunud Markkuse ning surnuna leitud Darja koha pealt lukku. 

Allpool on lisatud ka TV3 videolõik, kus sõna võtab Ilona Kaldre.

Kui keegi teab midagi Markkuse kohta või soovib aidata teda otsida, siis Markkuse vanematega saab ühendust võtta läbi Facebooki või saata e-mail: [email protected] või telefonidel 528 3750 Marek, 5649 1652 Marika.