SELGELTNÄGIJA TERJE PALJASTAS lihtsa nipi, kuidas enda hingesugulast leida

„Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ lahingus alustas maagide, šamaanide ja nõidade seas võistlust ka ingliterapeut Terje. Paljud inimesed on terve elu otsinud oma teist poolt ehk hingesugulast. Terje kergitas oma videos saladuseloori ning paljastas, kuidas leida enda kõrvale see õige ning mismoodi seda ära tunda, et just tema on sinu hingesugulane. 

Terje räägib videol sellest, kuidas ta juba pikka aega inglitega vaidles ja enda ellu armastust soovis. Ühel hetkel taipas naine, et ta on valmis armastust vastu võtma. “Seisan kolme kuuse juures ja saan aru, et ma olen armastus. Mul ei ole vaja mitte midagi. Keegi ei pea tulema minu ellu ja tegema seda korda. Ma ei oota enam armastust, kes tuleks ja päästaks mind nagu prints valgel hobusel. Ma tundsin, et ma olen ise armastus ja suudan ise anda. Võiksin jääda terveks eluks üksi ja ma oleks õnnelik. Kui see inimene aga peaks mu ellu tulema, siis mul on talle nii palju anda ja temal on mulle anda,” rääkis Terje sellest, kuidas ta aru sai, mismoodi armastust enda ellu kutsuda. 

Ta jätkas: “Seda ei saa tahtes, sinna tuleb jõuda. Tuleb olla selle vääriline. Nagu öeldakse, et kui sa seda nii väga ihkad, läheb see sinust kaugemale. Kui sa seda enam ei taha, siis ta on sinu. Kui mina tundsin, et mul ei olegi seda enam vaja, et ma võin terve elu üksi olla, siis ta tuli mu ellu. Ma olin selle õppetunni ära teinud. Tegelikult oma poolekese leidmine, selle õige leidmine on üks õppetund meil. Üks eriline armastuse tee õppetund.”