SELGELTNÄGIJATE TULEPROOV: MILLISEID SALADUSI peidavad endas HING FEKELI kleidid?

buduaar

Täna stardib "Selgeltnägijate tuleproovi" uus hooaeg, kuhu kutsuti õpetajana osalema ka helge ja kaunis Hing Fekeli, kes on saateajaloo üks eredamaid tähti ja suurimaid vaatajate lemmikuid. Piilusime kaunitari selle hooaja garderoobivalikusse et välja uurida, milliseid kleite ta saates kannab.

Kui 2018 aastal saates osaledes kandis Hing Fekeli  väga efektseid enda disainitud ja sõbranna õmmeldud kleite, siis sel korral on  kleitide märksõnaks “taaskasutus”. “Taaskasutan nii enda varasemaid kleite kui olen ka juurde soetanud taaskasutuspoodidest,” ütleb Hing Fekeli ja lisab, et taaskasutuse riiete puhul ei mängi rolli eelmise kandja energia. “Kui kleit mind tõmbab, siis on see mulle mõeldud, toetab mind ja tõstab mu energiat.

Sama on ju ka olukordade ja inimestega meie elus. Kui mingi ese mulle halvasti mõjuks, siis ma ei “ühenduks” sellega,” teab efektsete, naiselike ja pikkade kleitide kandmisega silma jäänud kaunitar rääkida.

Hing Fekeli lisab, et ka igapäevaselt oma konsultatsioonides aitab ta inimestel leida oma nn värve, mis nende elu ja tegemisi toetavad. Ka riietel on selle juures suur roll.

Riiete energia võib ka aja jooksul muutuda. Nii näiteks  peab Hing Fekeli  sel tuleproovi hooajal loobuma esimesest enda disainitud kleidist. “Jah, vastab tõele. Seda ilusat kollast kleiti enam pole, ma pidin selle ära põletama. See kleit oli minuga ühes väga halvas kogemuses, kuhu talletus kogu info ja ma pidin selle kleidi koos infoga nn sulgema ja elust kustutama,” räägib Hing Fekeli olukorrast, mida täpsemalt näeb juba algava hooaja “Selgeltnägijate tuleproovi” ühes episoodis.

Ühest kleidist plaanib Hing Fekeli veel loobuda, sest ka selle energia tuleb sulgeda. Miks ja millise kleidiga on tegu, sellest räägime  peagi lähemalt.