SILVIA ILVES: “Milleks üldse maski kanname, kui lapsed viirust levitada tohivad?”

erakogu

Buduaar

Andekas muusik ja nelja poja ema Silvia Ilves küsib oma sotsiaalmeediasse postitatud teemas, et kas inimesed arvavad, et selle aasta märtsikuu tuleb eelmise aasta omast erinev. Silvia on kindel, et ei tule.

“Lisaks kaks pluss kahele ja asutuste sulgemistele soovitan valitsusel ka lastel maskide kandmise kohustuslikuks teha, kuuldes, et viimased on ka ühed surmaviiruse levitajad! Või kui nad maski kandma ei pea, siis – milleks üldse maski kanname, kui lapsed ikkagi viirust levitada tohivad,” küsib ta Facebookis avaldatud teemapüstituses.

Silvia jätkab: “Ja kui saaks viia läbi laste maski kandmise kohustuse, hakkame kuulma mitte ainult meditsiinitöötajate ülekoormuse vingumise üle, mille riigi ning meedia koostöö ise tekitanud on rahva sekka, kus antakse nii päris sümptomitest, aga kindlasti ka fantoom-sümptomitest teada (“hallo, täna tundsin, et pea valutab, kas mul on..? ” /”hallo, mul on tunne, et mul hakkab nohu tulema, kas mul on…?/” hallo, ma täna hommikul tundsin kurguvalu. Kas mul on…? “), vaid ka uhketes mundrites korrakaitsjatel on selleks õigus! Tundub, et inimesed on hakanud loobuma kuritegevusest ning politseile tuleb uus rakendus leida… Mina siis teen ettepaneku – kõik kooliealised lapsed maskidesse avalikes kohtades!!

Ei tea, äkki peaks hakkama mõtlema taevariiki minekust? Mul on küll varsti siin absurdselt kõike ülalt sisse söövate inimelukate keskel elamisest villand.
Nali! Nali!

Igatsen lihtsalt vahelduseks ka mõnd haigust põdeda ! Ma pole saanud üle aasta aja oma lapsi isegi tohterdada, varasematel aastatel olen seda saanud vahel ikka igal talvel/kevadel või sügiselgi teha! Kuhu on kadunud muud viirused ja gripid? Levib ainult üks korontšik, mida ei ohja ei mask, süst ega 2+2!

Aga siiski… eeskujuliku kodanikuna ikka hõikan: Hoidke enda ja lähedaste tervist, hoolige! #kannamaski ja #püsikodus ja #2+2 distants! Sest kui te seda ei tee, olete ühiskonna vaenlased, keda tuleks trahvida, vajadusel trellide taha viia! Uue ajastu elustiil! Harjuge ära! Halleluuja!

P. S – minu meelest tuleks kogu maailmast kuuks ajaks internet välja lülitada, et inimkond saaks puhata seal praegu lokkavast, sõltuvust tekitavast rämpsu õgimisest.”