SINU HÄÄL ON OLULINE! KES PÄÄSEB 2018. aasta suvemodelli finaali!

Juba üheksandat aastat järjest on Buduaar korraldamas uute säravate modellihingega naiste leidmiseks suvemodelli konkurssi, mis saab alguse oma kandidatuuri lisamisega veebis ja päädib finaalüritusega kuumal Pärnu rannaliival ja õhtul ööklubis Sunset. Tegemist on võistlusega, mis peidab endas lisaks neiude ilule ka suurepäraseid modellieeldusi.

Sel 2018. aasta äärimiselt palaval suvel on meile võistluse edukaks õnnestumiseks abiks tulnud parimate jahutavate jäätiste valmistaja, meie oma kodumaine maitsevõlurist firma Balbiino, kelle maitsetevalikus on sel suvel palju uusi hõrke maitseelamusi.

“Balbiino: Buduaar Summer Model 2018” finaalvõistlusele on kutsutud 10 kaunist naist, kellest viis pääseb kõrgema keskmise hinde tulemusena hääletuse teel otse finaali. Anna oma panus ja HÄÄLETA oma lemmikud finaali! 

Buduaari, Balbiino ning modellindusega seotud isikutest koosnev žürii valib välja oma lemmikud viis finalisti. Kõik finalistid kutsume 31. juulil TV3 “Seitsmeste Uudiste” ilmatüdruku etteaste peaproovi ning ootame neid 4. augustil Pärnusse lõppvõistlusele, mis pakub publikule nii päeval rannas kui õhtul suve kuumimas ööklubis Sunset silmailu ja põnevust. Finalistid selguvad 26. juuliks.

Kõik meie toredad lugejad on oodatud oma 2018. aasta Summer Model lemmiku poolt hääletama SIIT, keda nad sooviksid 4. augustil Pärnu rannas tantsimas, poseerimas ja oma säravat olemist näitamas näha. Teadke, et teile on sel päeval magusaid maitseelamusi jagamas Balbiino, kvaliteetseid snäkke Lorenz Naturals ja ööklubis anname esimestele saabujatele kaasa trendikad Jelly Bean kommid. Balbiino selle suve trendikamate jäätiste maitsed leiad galeriist.

Peaauhinna, SUPilaua varustuse komplekti on välja pannud:

 

Kingikotte täidavad: