SISSI AVALIKUSTAS KAS ta pääseb Eesti Laulust osa võtma

erakogu

Terevisioon

Eesti Laulu poolfinalist Sissi Nylia Benita külastas "Terevisiooni" stuudiot. Sissi avalikustas saates, milline on seis tema häälepaeltega praegu.

Umbes nädal tagasi teatas Sissi, et tal on häälepaeltega probleemid ja see ei lase tal arvatavasti selle aasta lõpuni korralikult laulda. “Avastasin talvel, et minu häälepaelad ei sulgu korralikult, mis tähendab, et ma ei ole laulja selle aasta lõpuni,” rääkis lauljatar eelmisel nädalal telesaates “Õhtu.”

Kui tema jutt jättis algselt mulje, et Eesti Laulul osalemine on küsimärgi all, siis nüüd rääkis ta “Terevisioonis,” et esinema saab ta ikka minna.

“Poolfinaalis ma olen laval ja laulan. Seis kõigub, aga ma tean, et selleks päevaks ma saan nad nii korda, et ma olen seal laval,” sõnas Sissi.

Ta leidis, et iga asi siin elus juhtub põhjusega. “Muusika on olnud siiani minu terve elu, aga hetkel ma seda teha ei saa. See annab mulle võimaluse vaadata neid elu osi, millega ma ei ole nii aktiivselt tegelenud, milles ma ei ole kõige parem, aga mida peaks ree peale ajama,” selgitas ta.

Eesti populaarne ennustusportaal OlyBet kuulutab Sissi laulu võiduvõimalused keskpäraseks. Vaata, kellele ennustatakse võitu.