SOOMLASED KIIDAVAD EESTI NAISTE peenise masseerimise oskusi

Tallinnas on peenise hõõrumise kursused nagu uued Tupperware õhtud: naised vahetavad uudiseid, klatšivad – ja nagu möödaminnes õpivad ka peenist masseerima, kirjutab Iltalehti.

Peenise masseerimisest on kasvanud Tallinnas arvestatav äri, kuid sellel pole mitte mingit pistmist prostitutsiooniga. Kursused on noorte eestlaste Tupperware õhtud, kus veedetakse ühiselt õhtut koos, vahetatakse uudiseid ja möödaminnes masseeritakse professionaali käe all ka kummist dildosid.

Peenise massaaži ehk lingami koolitajad on suured kangelased, keda intervjueeritakse televisioonis ja ajakirjades ning kes teenivad arvestatava raha. Nad korraldavad kursuseid, või lausa seminare, peentes ja kallites hotellides.

Kursuse eest küsitakse lausa sadu eurosid, kuid sellest hoolimata on järjekorrad koguni nädalate pikkused. 

Populaarsem kui rockbändi kontsert

Ala vaieldamatu pioneer on Eestis Epp Kärsin, kes paar aastat tagasi tuli ideele luua peenise masseerimisele pühendunud salong nimega Amare Luna. Enne seda töötas ta tavalise massöörina. Amare Luna on peale vaadates tagasihoidlik keldristuudio Kadriorus – kuid selle sees toimuvad suured asjad. Amare Luna on muutnud meeste rahuldamise iga tüdruku hobiks.

Lingami kursustele on järjekord lausa nädalaid pikk ja juba ostetud pileteid vahetatakse ning müüakse internetis nagu populaarsete rockbändi kontserdite pileteid, vahendab Iltalehti. Amare Luna assistent Janika Lill andis Soome meediale intervjuu, kus sõnas, et ka soomlasest naised on kursustele oodatud, kui neil vaid piisav keeleoskus on. Nimelt korraldatakse kursuseid praegu vaid eesti keeles ja neid ei tõlgita. Nii mitmedki naised on avaldanud nördimust ja soovi, et koolitusid korraldataks ka soome keeles.

Armastust täis suvi

Aga miks on peenise masseerimine Eestis nii populaarseks muutunud? Kohas, kus seksuaalsusest pole harjutud kõva häälega rääkima ja kus soorollid veel üsnagi vanamoelised on? Aga just sellepärast. Lingami massaažis on küsimus osaliselt noorte naiste soovis näidata oma sõltumatust ja mässulisust valitsevate normide suhtes. Peenise hõõrumine on natuke sarnane rinnahoidjate põletamisele või vabale armastusele eurooplaste ja ameeriklaste seas 1960.ndatel aastatel.

Mehed on kogu mässu keskel vaid massaažiobjektideks ja üldiselt pole neil ka midagi selle vastu.