SÜDANTLIIGUTAV VIDEO: VÄIKE EMILY näitab imelisi paranemismärke

8 kommentaari
SÜDANTLIIGUTAV VIDEO: VÄIKE EMILY näitab imelisi paranemismärke

Väike Emily, kes 2014. aasta septembris viidi Tallinna lastehaiglasse üliraskes seisundis, elab täna koos oma isa Jost Pehlakuga ning eelmise aasta detsembri alguses alustas ta juba lasteias käimist. Emily teekond paranemiseni on olnud raske, ent tänu spetsialistide abile ning isa armastusele teeb ta jõudsalt edusamme.

Väike Emily, kes 2014. aasta septembris viidi Tallinna lastehaiglasse üliraskes seisundis, elab täna koos oma isa Jost Pehlakuga ning eelmise aasta detsembri alguses alustas ta juba lasteaias käimist. Emily teekond paranemiseni on olnud raske, ent tänu spetsialistide abile ning isa armastusele teeb ta jõudsalt edusamme.

Kui Emily 2014. aasta septembris haiglasse toimetati, ei andnud arstid suurt lootust ning kardeti kõige hullemat. Õnneks olid saatusel siiski selle armsa tüdruku jaoks teised plaanid ning ta jäi ellu ja sellest hetkest alates on kõik Emily elus läinud tasapisi paremuse poole. Pikemat lugu Emily kohta loe siin.

Emily isa Jost postitas oma Facebooki kontole kolmapäeval, 4. mail südantliigutava video, kus Emily näitab selgeid paranemismärke ning on rõõmus ja heatujuline. Postituse juurde kirjutas ta: aitäh kõigile, kes te minule ja Emilyle olete igati abiks olnud, ilma teieta poleks me kumbki suutnud nii kaugele jõuda.

Vaata vahvat videot allpool!

Soovime jõudsat paranemist ja imekaunist suve Emilyle ja tema tublile isale!